استان ها

تاکید امام جمعه کیش بر ساده زیستی به عنوان مهم ترین مولفه مسئولان نظام اسلامی

به گزارش کیس آنلاین نیوز ، محمدصادق سرافراز ، مشاور و مدیر این سازمان به همراه جیجات الاسلام و المسلمین حسن زاده در دفتر نماز جمعه کیش حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشین زاده ، امام جمعه کیسی در این نشست با بیان اینکه جزیره کیش یک سرمایه ملی مهم در توسعه اقتصادی کشور است ، گفت: مقامات باید برای برابری و تعادل تلاش کنند. توسعه کیش.

وی گفت: “استفاده از مدیران باتجربه ، ماهر و با صلاحیت در زمینه های مختلف با ارتقا by دلسوزی و هماهنگی ، ارتقا this این موقعیت و غنی سازی کشور به ما در حفظ وضعیت موجود در جزیره کیش کمک می کند.”

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده گفت: رقابت یکی از مهمترین عوامل موفقیت مناطق آزاد در عرصه بین الملل است و اگر می خواهیم جزیره کیش از نظر اقتصادی موفق باشد باید رقابت خوبی داشته باشیم. در عرصه بین الملل برای داشتن رنگهای آزاد بیشتر ، این موفقیت موفق را فقط می توان با توسعه متوازن کیش بدست آورد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در بخشی دیگر از سخنان خود ، شرح حال ساده راکین را که یکی از مهمترین ویژگیهای حاکمان در نظام اسلامی است ذکر کرد و گفت روابط عمومی تقویت خواهد شد.

ائمه جمعه جمعه با تأکید بر اهمیت توجه ویژه به فرهنگ و مسائل اجتماعی گفتند که مراسم سیاسی و عبادی یک مرکز مهم فرهنگی دولت اسلامی است. “بخشی از جامعه باشید

وی همچنین با اشاره به اینکه مدیریت منطقه آزاد کیش یکی از مشکلات سالهای اخیر بوده است ، وی همچنین به نقش مشاور و مدیر کل سازمان منطقه آزاد کیش برای اجرای موفقیت آمیز برنامه های استراتژیک سازمان اشاره کرد. ارتباط موثر بین مقامات و ادارات مختلف در داخل و خارج از سازمان و همچنین تقویت محیط دلسوزی و ارتباطات در منطقه برای تسریع در توسعه جزیره کیش یکی از مسئولیت های اساسی در این زمینه است.

محمد سارد سرافراز ، مشاور و مدیر سازمان منطقه آزاد کیش همچنین به ارزش انجمن کشیش های کیش و یکی از رویکردهای این سازمان برای تقویت تبادل اطلاعات برای توسعه کلی جزیره اشاره کرد. ادامه دارد.

مشاور و مدیر سازمان منطقه آزاد کیش خانواده های معظم شهدا ، میهن پرستان ، ایثارگران و رزمندگان یکی از زمینه های مهم فعالیت در این منطقه هستند و افزودند که فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی احیا و تقویت می شود. سایر مواردی که باید در نظر گرفته شوند

وی ابراز امیدواری کرد که با تقویت تعامل و دلسوزی بخشهای مختلف در دوره گذشته دولت ، برای توسعه و رشد جزیره کیش در منطقه اقدامات موثر و پایدار انجام شود

48

دکمه بازگشت به بالا