حوادث

اجرای طرح ویژه «برخورد با پلاک‌های مخدوش» در تهران/ توقیف خودرو و معرفی متخلفین به مراجع قضایی

جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: بیش از 2400 وسیله نقلیه با بیش از 2400 پلاک آسیب دیده در تهران مستقر شده اند.

به گزارش دانا نیوز. برنامه سید ابوالفضل موسوی چدن برای تقویت مقاومت در برابر تخلفات هیئت مدیره در تهران: همراه با اجرای طرح ، طرح تقویت اجرای عمده تخلفات هیئت مدیره در تهران یک دستور کار جدی است. تلاش برای پوشش پلاک بزرگراه تهران بزرگ طبق قانون متوقف می شود.

وی گفت: “از ابتدای ممنوعیت حمل و نقل در تهران ، تعداد کمی از رانندگان ، طبق دستور ستاد ملی تاج ، ابتدا در ساعت 9:00 صبح و سپس در ساعت 10 شب تا 3 بامداد حذف شده اند. اقدام در این ساعت ها.

طبق گفته موزامبیک ، در ساعات اولیه صبح ، برخی از رانندگان به منطقه برنامه ریزی ترافیک و آلودگی هوا رفته و پلاک های خود را قبل از رسیدن به دوربین های راهنمایی تحریف و پوشانده اند ، آنها جلد خود را برداشته و به راه خود ادامه دادند.

وی افزود: با توجه به افزایش پوشش و آسیب دیدن پارچه برزنتی در سطح شهر تهران ، پلیس راهور تهران از دیروز این موارد را زیر نظر گرفته و دستگیر کرده است. ተገ እና እና እና እና እና አካላዊ አካላዊ አካላዊ ፡ ፡ ፡ ፡ ፡ ፡ ፡ ፡

معاون رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: پلاک ها و مشخصات رانندگانی که پلاک خودرو را تحت پوشش و صدور قرار می دهند توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تهران ، اداره نظارت و کنترل ترافیک و اقدامات ویژه فنی شناسایی شده است. قانون ثبت شده در سوابق کیفری آنها را اجرا می کند

پلیس راهور بزرگ تهران علاوه بر اجرای قانون در دو مرحله است: ساعت برنامه ریزی صبح و ترافیک و ارز شبانه و ساعت ممنوع الخروج و علاوه بر اجرای قانون ، ضبط ، پیگرد قانونی و معرفی به دادگستری و دادستانی.

منافذ موسوی ادامه داد: اجرای این طرح با حمایت قانون 2431 راننده متخلف از شماره پلاک از روز گذشته و 39 وسیله نقلیه به پارکینگ منتقل و شماره پلاک به مراجع قضایی ارائه شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا