اجتماعی

تخلف برخی از دستگاه‌های ملی از مصوبات ستاد مقابله با کرونا

فرماندار تهران گفت: “برخی از آژانس های ملی به مجوزهای شركت های ملی و ستادهای منطقه ای احترام نمی گذارند ، كه برای سیر مراحل قانونی به ستاد كرونا كشور ارجاع شده است.”

به گزارش دانا نیوز. در سومین طوفان سلطنتی ، محدودیت های مدرن در راهرو ملی در شهرهای سرخ و نارنجی اعمال شد ، همراه با جلسه آنوشیروان محسنی بندپی در مورد محدودیت های کار دو هفته بعد با کاهش میزان وقوع ، تغییر رنگ شهرها را مشاهده کردیم.

وی افزود: “متأسفانه ما به اوج موج چهارم نرسیده ایم و باید بیشتر مراقب باشیم با توجه به اینکه ویروس اصلاح شده با ویروس اصلی متفاوت است و اکنون تعداد مرگ های ناشی از 405 نفر در حال افزایش است. پاها امروز در کشور بودند

استاندار تهران تأکید می کند: ما همکاری صنفی ، ارگان های منطقه ای و مردم تهران را داریم ، اما برخی ارگان های ملی فکر می کنند که با تصویب ستاد کرونا و ستاد منطقه متفاوت است. روز گذشته در جلسه ای با مسئولان بیمارستان ، ظرفیت تخت های بیمارستانی افزایش یافت زیرا اولویت ما همیشه اطمینان از عدم وجود بیماری در بیمارستان ها است ، اما در این راستا ، مردم همکاری می کنند و مقامات نیز به پروتکل های بهداشتی احترام می گذارند.

وی ادامه داد ، در سال 1999 ، با وجود مشکلات جدی اقتصادی و بیماری کرونا قلب ، ما در زمینه اشتغال گام های جدی برداشتیم و برای اولین بار از ایالت تهران عبور کردیم. 96000 شغل به عهده ایالت تهران بود كه 119000 شغل ایجاد كرد ، 124٪ شغل در این ایالت ایجاد كرد و اقدامات موثری در صدور مجوز و تخصیص اعتبار انجام شده است.

مدیر تهران افزود: 1200 میلیارد تن تبصره 18 ، 2400 میلیارد تن تولید در دفتر تولید و 328 میلیارد تن تسهیلات در اشتغال روستایی استان تهران. ما سعی خواهیم کرد دریابیم که آیا مانعی در فعالیت 1400 ساله و مداخله ارائه دهندگان خدماتی مانند آب ، برق و گاز وجود دارد که توسط رهبر معظم سال تولید ، پشتیبانی و اختلال نامیده می شود. همچنین از ظرفیت بانک ها برای تحرک بیشتر پروژه ها استفاده شده است

در بخشی دیگر از سخنان خود ، استاندار تهران وی با بیان اینکه در سال 1999 هیچ تأسیسات تولیدی در تهران بسته نشده است ، افزود: “322 پروژه قدیمی احیا شده و اقدامات م toثر برای جذب سرمایه گذاری انجام شده است.” طرح استخدام گامی مثر است زیرا سربازان جوان دارای انگیزه و نیاز به نیروی ماهر در کشور هستند و برای آموزش آنها باید از دو سال خدمت سربازی استفاده شود که در این زمینه سازمان فنی و حرفه ای نقش مهمی دارد.

وی تأکید کرد: در سال 1999 بیکاری در استان تهران 2500 کاهش یافت که نشان دهنده نیاز منطقه به دلسوزی ، همکاری و همکاری برای توسعه اقتصادی کشور است که باید در دهه 1400 ادامه یابد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا