حوادث

دستگیری سارق وسایل کادر درمان و بیماران در مرکز تهران

در حالی که در بیمارستان های مرکز تهران بود ، زنی به جرم سرقت تجهیزات و تجهیزات پزشکی غیرنظامی دستگیر شد.

به دنبال اعلام اخیر سرقت تلفن و تجهیزات پزشکی در بیمارستان های مرکزی تهران ، 148 نفر از اعضای پلیس EHR پرونده را در دستور کار خود قرار داده و متهم ابتدا تصاویر دوربین مداربسته را بررسی کرد. بیمارستانهای مذکور شناسایی شده اند.

بررسی فیلم ها نشان می دهد که متهم ، پرستار ، پرستار ، پرستار بیمار و تجهیزات پزشکی ، بیمار و تجهیزات پزشکی در بیمارستان بودند و وی بدون اطلاع وی مرخص شد. بیمارستان. برای دستگیری وی اقداماتی انجام شد و ماموران وی با صدور قرار قانونی وی را به مقر پلیس منتقل کردند.

هنگامی که متهم را به کلانتری برد ، این زن اعتراف کرد که معتاد به مواد مخدر است و کالاهای سرقتی را فروخته است. پس از بستری شدن در بیمارستان ، بیماران بستری در بستر و سرقت تلفن های همراه خود را پذیرفتند. وی همچنین در حالی که پرستاران هوشیار بودند لوازم پزشکی مانند دستگاه های کنترل فشار خون ، زنگ ها و تلفن های همراه را از خانه سالمندان به سرقت برد.

مرکز اطلاعات پلیس دفاع بزرگ تهران با تایید این خبر به ENA گفت که تحقیقات درباره سایر جرایم این زن هنوز ادامه دارد ، اما پرونده برای ادامه تحقیقات به دادستانی ارسال شده است.

سرهنگ طارحانی خاطرنشان کرد: جزئیات پرونده در دستور کار مأموران پلیس 148 انقلاب قرار گرفت و متهم برای صدور قرار قانونی به دادسرا فرستاده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا