اجتماعی

رعایت پروتکل‌های بهداشتی، غرض‌ورزی‌ها را کاهش می‌دهد

دانا نیوز / زنجان به گفته وزیر بهداشت ، معتقدان نباید اجازه دهند كه افراد شرور در ماه مبارك رمضان اقدامات خشونت آمیز انجام دهند.

این هفته (15 آوریل) ، سعید نمکی ، رئیس دفاع و کنترل کرونا در استان زنجان گفت: “در ابتدای اپیدمی کمبود کرون داشتیم. ماسک ها و سموم دفع آفات ، با وجود همه تحریم ها ، در مدت زمان کوتاهی به نتایج خوبی رسیده اند و هم اکنون یکی از صادر کنندگان این محصولات هستند.

وی خاطرنشان کرد: سال سخت و سال گذشته نه تنها در بهداشت ، بلکه در روابط جهانی ، اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی نیز مشخص شده است. ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان است و همزمان داروهای کرونا و ضد ویروسی را صادر می کند و ما آماده صادرات به کشورهای دیگر هستیم که این یک موفقیت مهم است.

این مقام مسئول گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا با شدیدترین بیماری عروق بیماری کرونا قلب در 14 ماه گذشته مقابله کنیم ، اما با احساسات و توافق ، مدیریت خردمندانه و قدرت همه طرفها مدیریت خواهد شد.” . با توجه به افزایش تعداد بیماران سرپایی در استان زنگبار ، اگر این گروه از بیماران هفته آینده دستگیر نشود ، هیچ تخت خالی در بیمارستان های منطقه وجود نخواهد داشت ، بنابراین مقامات باید این بحران را با افزایش تعداد به 16 شماره مدیریت کنند. .

وزیر بهداشت ادامه داد که امروز ما در کشور خود یک طوفان بزرگ و یک ویروس بسیار مسری را تجربه می کنیم. ፡ جستجو

نامیکی بر لزوم نظارت بر بیماران ترخیص شده از بیمارستان تأکید می کند: «بیماران قلبی عروقی در روزهای نهم و دهم به طور ناگهانی بیمار می شوند ، بنابراین دیروز 70٪ از ریه ها درگیر می شود ، بنابراین پس از ترخیص بیماران نباید تنها بمانند و باید آنها را از طریق تلفن کنترل کرد.

وی بر لزوم تمرکز بر دموکراسی و حاکمیت قانون تأکید کرد و گفت اکنون با بحران عراق و خاورمیانه از اهمیت بیشتری برخوردار است. ما می خواهیم تاج مانند آفات سلامتی را درست کنیم و به دنبال خوشبختی مردم باشیم.

وی گفت تعدادی حملات تبلیغاتی به واکسن کرونا در کشور صورت گرفته است که به گفته وی فضای ناجوانمردانه ای ایجاد کرده است. احترام به استادان و فاصله اجتماعی هنوز هم تنها راه مقابله با تاج است. واکسیناسیون “پروتکل های تزریق شده برای همه را دنبال کنید.”

وزیر بهداشت با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان از جماعت می خواهیم که بهانه ای برای دشمن نگیرند ، اظهار داشت: معلوم است که دعای اهالی حوزه در این ماه مبارک روش بسیار موثری برای کنترل بیماری های قلبی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا