اجتماعی

ذوالفقاری: باید صدای واحدی از کشور در عرصه مقابله با کرونا بیرون بیاید

Zolgagari - باید یک صدا از کشور در زمینه تاجگذاری وجود داشته باشد

زولگوری در جلسه کمیته امنیت ملی ، اجتماعی و انضباطی در ستاد مدیریت تاجگذاری ملی که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد ، گفت: “یک رای باید از کشور خارج شود. لازم نیست خیلی از تصمیمات گرفته شود. “به ما اجازه دهید

به گفته ENA ، وزارت کشور و وزیر بهداشت ، دکتر ذوالگاری ، رئیس کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی سازمان ملی بیماری های عروق کرونا ، ریاست کمیته 64 وزارت بهداشت را بر عهده داشتند. سعید نمکی توضیح داد که حضور وی بر اساس تصمیمی بود که کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی برای درمان بیماری وبا اتخاذ کرد. وی گفت که تصمیم کمیته براساس اولویت محافظت از جان و سلامت مردم و شصت و سه جلسه کمیته است. براساس توصیه ها و توصیه های وزارت بهداشت ، تصمیمات با اجماع همه دستگاه های ذیربط گرفته شده است.
وزیر امور داخلی قدم های معاون وزیر امنیت طی 14 ماه گذشته را توضیح داد. وظیفه اصلی کمیته علاوه بر تصمیم گیری در ستاد ملی ، ایجاد هماهنگی و هماهنگی بین دستگاههای درگیر در مدیریت بیماری کرونا قلب بود.
ذوالقاهاری گفت: پروژه هایی مانند دماسنجی ملی ، مشارکت عمومی و فاصله اجتماعی و برنامه ریزی جامع مطابق با توصیه های کمیته ملی ایمنی ، اجتماعی و اخلاق مدیریت بیماری های عروق کرونا در حال اجرا است. کمیته ایمنی کرونا آمادگی کامل برای کنترل همه گیری جدید در کشور را دارد و ایده ها و برنامه های لازم را به مقر ملی کرونا ارائه می دهد.
وی در این زمینه گفت ، “کمیته امنیتی کرونا همچنان بر ضرورت اطلاعات جامع به عنوان یک راه حل مناسب برای کنترل بیماری در سراسر کشور تأکید می کند.”
در جای دیگری از سخنان خود ، رئیس کمیته ایمنی ، اجتماعی و انضباطی مدیریت بیماری کرونا در زمینه تولید واکسن کرونا گفت: “امروزه واکسیناسیون مورد علاقه عمومی است و مقامات ارشد وزارت بهداشت گفته اند که خرید از هند ، روسیه ، چین ، کوبا و کواکس شما در این کشور تماشا می کنید
به گفته مقامات وزارت بهداشت ، واکسن به دلیل احتمال بیماری عروق کرونا قلب 100٪ ایمن نیست و رعایت کرونا ، که از پروتکل های سلامتی است ، باید مرکز برنامه ریزی باشد. کشور. “
اهمیت وحدت و اتفاق نظر در مورد تاجگذاری در جلسه امروز کمیته امنیت ، اجتماعی و انضباط مورد بحث قرار گرفت و در این راستا ، زولگاگری خاطرنشان کرد که از بسیاری جهات می توانیم به اعتماد مردم در کشور خدشه وارد کنیم.
معاون وزیر امور داخله همچنین با اشاره به دستور جلسه امروز درمان بیماری عروق کرونا قلب در روزهای ماه رمضان اظهار داشت: “طبق گفته رئیس ملی کشور در مورد شب های قدس ، روزهای مقدس و مراسم توان بخشی عید. به نظر می رسد الفطر.
لازم به یادآوری است که کمیته امنیت ، اجتماعی و انضباط وزارت بهداشت از عملکرد کمیته در سال گذشته تمجید کرد. ریاست این کمیته توسط دکتر رایس ، معاون وزیر بهداشت انجام خواهد شد. من به رهبر این کمیته بشردوستانه گفتم که او واقعاً صادق و صادق بود.
کارهای این کمیته طی 14 ماه گذشته ظرفیت کشور را در رابطه با کرونا شناسایی کرده و مسیر صحیح کمیته را نشان می دهد. امید است که این مسئولیت و عمل تا آغاز این بیماری و کنترل کامل ادامه داشته باشد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا