حوادث

ارائه بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت به مردم توسط پلیس

وی گفت: “نیروی پلیس وظیفه دارد لیست رئیسان را به طور صحیح و جدی اجرا کند.”

به گزارش دانا نیوز ، سردار حسین آستاری در دیدار با نماینده رهبر ما در خراسان شمالی پیام تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان را به وی ابلاغ کرد.

وی با اشاره به دستور نخست وزیر برای خدمت به مردم گفت: امروز ناجه مفتخر به خدمت به مردم کشور است که هزینه آن از سایر آژانس ها گرانتر است.

در هفته ناجا ، فرمانده ناجا سلام من را به کارکنان ناجا رساند و بر روحیه بالای کارکنان تأکید کرد و تأکید کرد: «تمام تلاش ما اجرای جدی منوهاست. اگر مسئولان توجه بیشتری به منویات فرزانه انقلاب امروز داشته باشند ، قطعاً مشکل مردم عزیز حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه نیروی پلیس وظیفه دارد منویات مقام عالی دولت را اجرا کند ، افزود: رهنمودهای حضرت آقا امروز یکی از راه های پیشروی نیروی پلیس است.

وی با استناد به اطلاعات پلیس ، افزود: “اطلاعات پلیس به طور جدی و جدی گرفته می شود و امیدواریم با توجه به حوادث پیش رو ، به ویژه انتخابات ، بتوانیم در سال جدید این کار را انجام دهیم. فرصتهای خوب در تلاشهای ما ”و سکوت کامل کنید

وی توضیح داد که از زمان شیوع ویروس وبا ، نیروهای پلیس با مردم و حرفه پزشکی کار می کنند. “پلیس در زمینه های مختلفی کار می کند ، به ویژه اجرای برنامه ریزی از راه دور اجتماعی و همچنین مراکز درمانی و عمومی خدمات بهداشتی ارائه شده توسط آنها.

ناجا با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به افراد گران قیمت خدمات ارائه می دهد

فرمانده انتظامی با یادآوری شهدا در کنار خانواده شهید “مجید رجایی” گفت: این شهید بزرگوار جان خود را در راه امنیت و آسایش مردم فدا کرده است. شر در منطقه ای که در آن خدمت می کند.

وی با اشاره به اینکه انگیزه های شهادت شناسایی و تحویل مراجع قضایی شده است ، گفت: “این افراد به امید خدا به سزای اعمال خود می رسند.”

وی با بیان اینکه “امروز فرزندان مردم اسلامی ایران در این کشور در نیروی پلیس هستند” ، گفت: امروز پلیس آماده خدمت به مردم است. شهرها ، مرزها ، جاده ها ، روستاها و …

وی با بیان اینکه راه شهدای والامکم همچنان سربلند خواهد بود ، گفت: “بگذارید شهدا به افتخار ما و ملت ایران ادامه دهند”.

براساس وب سایت پلیس ، سردار آستاری در ادامه با اعلام آمادگی پلیس برای اولین ساعات شیوع وبا اظهار داشت: امروز همه نیروهای امنیتی در حالت آماده باش هستند.

وی با تأکید بر اینکه تصویب مقر ویروس کرونا قسمت بزرگی از نیروی پلیس است ، افزود: پلیس با اجرای برنامه ریزی از راه دور اجتماعی و موارد مشابه آماده خدمت به مردم است. این است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا