استان ها

پیگیری راهداری برای تکمیل زیرگذر ورودی شورکند توسط شرکت آزادراهی

به گزارش دانا نیوز از آذربایجان غربیارسلان شکری ، مدیر منطقه ای راه ها و حمل و نقل جاده ای ، گفت: ساخت ترمینال باید توسط این شرکت و دسترسی دسترسی به بزرگراه به پایان برسد. میله ورود شریانی آنچه را که لازم است از جمله برداشتن یخ انجام می دهد و ادامه دارد.

شکری با اشاره به شعار سال مبنی بر تولید ، پشتیبانی و تخریب ادامه داد: “در حال پیگیری برای اجرای این شعار در بزرگراه ها و بخش های حمل و نقل جاده ای با استفاده از ایمنی ، نیروی انسانی و ماشین آلات است. من آن را اجرا می کنم. ፡ شناسایی س inquالات عمومی و پروژه های مهم را شناسایی کنید. “

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی این بخش دارای دو وظیفه مهم است ، از جمله بزرگراه ها و حمل و نقل جاده ای که ما سعی داریم موازی در هر دو منطقه انجام دهیم. در نظر گرفته شده است که یک زیرساخت اساسی برای حمل و نقل و زیرساخت های حمل و نقل است که به طور مستقیم در همه مناطق درگیر است.

در زمینه بزرگراه ها و حمل و نقل جاده ای ، مسائل مربوط به خدمات و بهبود کیفیت نیاز به پشتیبانی و منابع دارند و در این استان و در شهر اروما 5 ترمینال بین المللی در استان وجود دارد ، اما پنج ترمینال وجود دارد ፡ وضعیت رسمی در آذربایجان غربی بسیار قوی است و برای 30٪ این یک فعالیت اداری است.

با توجه به اینکه ساخت جاده های روستایی شکری یکی از مأموریت های مهم اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی است ، تخصیص اعتبار برای ادامه امسال مهم است و ما 98 کیلومتر قرارداد داریم.

این شهر به یاد می آورد که ارومیه 92٪ از خانوارهای روستایی و درصد بالاتری از میانگین ملی را در اختیار دارد.

شایان ذکر است که Cabaronline ، که دروازه ورود به چندین روستای دیگر است ، تکمیل شده است.

46

دکمه بازگشت به بالا