حوادث

سربازان وظیفه دارای بیماریهای صعب العلاج پس از پایان خدمت «بیمه» می شوند

مدیر کل خدمات پزشکی نیروهای مسلح: حتی برای اولین بار پس از خدمت سربازی در کشور. زایمان تحت پوشش بیماری های صعب العلاج قرار دارد.

با توجه به ESA دکتر امیر نوروزی ، مدیر ارشد تصدی خدمات پزشکی نیروهای دفاعی ، از طرف خود گفت ، “این سازمان با 1400 سرباز که از بیماری های صعب العلاج رنج می برند برای دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه استراتژیک و افزایش رضایت از بیمه شده. بیماری های حین خدمت سربازی «یک سال پس از اتمام خدمت

به منظور ارائه و تکریم خدمات برای سربازان بیمه شده ، بر اساس فهرست های محرمانه و بررسی های تخصصی و مجوزهای پرسنل ارتش عمومی: این بیماری های صعب العلاج به دلیل هزینه بالای بیماری های صعب العلاج هزینه بر هستند و با همکاری آژانس های پزشکی به طور منظم بررسی و به روز می شوند .

ناروسی افزود: طبق ماده 81 قانون خدمات کشوری؛ بیمه درمانی سربازان باید حداکثر یک سال پس از انقضای دوره اضطراری تا زمان خدمت سربازان فوق الذکر ادامه یابد. متأسفانه ، از زمان تأسیس بیمه نظامی (ژوئیه 2006) ، ستاد کل نیروهای دفاعی و همچنین سازمان ، بی وقفه کار می کنند ، اما به دلیل کمبود بودجه ، آنها قادر به انجام این کار در زمان انجام وظیفه نیستند. یا به دلیل هزینه های بالای پزشکی. سربازان گران قیمت و متخصصی که از مشکلات بسیاری رنج می برند باید از منابع و سرانه بیمه اضافی برخوردار شوند.

وی تأکید کرد: در این راستا سازمان آماده رسیدگی به این موضوع و کاهش درد و رنج این گروه کشیک از ابتدای دهه 1400 و تحت پوشش قرار دادن کل کارکنان نیروهای دفاع است. پوشش بیمه ای با بیماری های غیرواگیر حتی اگر این گروه به دلیل بیماری های فوق الذکر و بیماری فوق الذکر رایگان باشد ، باز هم می توانید تا یک سال در خانواده های تحت تکفل از خدمات پزشکی سازمان بهره مند شوید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع ، امیر نوروزی در سال 1999 ، ما حدود 80 بیماری جدید صعب العلاج را به بسته خدمات سازمان اضافه کردیم. “وی گفت:” ما در قوانین خدمات پزشکی سازمان سقف پزشکی نداریم و تقاضای بالای جامعه هدف خود را برآورده می کنیم. ” .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا