اجتماعی

اعزام تیم مدیریت بحران استانداری به مریوان

دانا نیوز / کردستان مرکز زمین لرزه در زیر مرکز زمین لرزه گزارش شده است ؛ هیچ هشدار تسونامی صادر نشده است. مرکز زمین لرزه در زیر مرکز زمین لرزه گزارش شده است ؛ اما هیچ هشدار تسونامی صادر نشده است.

بر اساس اعلام انستیتو ژئوفیزیک ملی دانشگاه تهران ، مرکز زمین لرزه در فاصله 10 کیلومتری (2 کیلومتری) و مرکز زمین لرزه در ساعت 19:42 دقیقه و 23 ثانیه گزارش شده است.

مرکز زمین لرزه در دمای 46.02 درجه فارنهایت[35.69 درجه سانتی گراد]گزارش شده است.

این زمین لرزه در 24 کیلومتری مروان ، 27 کیلومتری چاناره و 28 کیلومتری بوئین سفلا (روستایی در بانه) ، 98 کیلومتری شهر سوندانج واقع شده است و مردم در ساکز ، بانه و دیواندره شاهد آن بوده اند.

مدیرکل آژانس مدیریت بحران دولت اقلیم کردستان در گفت وگو با دانا نیوز گفت: نیروهای امدادی در شهرهای بانه ، مریوان و سرباد برای بررسی خسارت به مناطق مختلف اعزام شده اند و تاکنون هیچ تلفاتی گزارش نشده است. تاکنون گزارش شده است.

وی افزود: “همه تیم های امدادی هلال احمر و فوریت های پزشکی در این سه شهر در حالت آماده باش هستند و در صورت لزوم اقدام خواهند کرد.”

وی افزود: این زمین لرزه در شهرهای دیگر استان سردندان احساس شد و تاکنون خسارتی گزارش نشده است.

وی از رسانه ها خواست که از انتشار نادرست و شایعات خودداری کنند و از شهروندان خواست با مشاهده توصیه های امنیتی و حفظ آرامش و ثبات ، هرگونه اخبار امنیتی و خبرگزاری های معتبر را دنبال کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا