اجتماعی

تدابیر بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی

همزمان ، جلسه فوق العاده شورای علمی بیمارستان مسیحا دانشوری همزمان با افزایش تعداد اعزام بیماران به بخش اورژانس شریانی این مرکز ، به راهنمایی و ریاست دکتر ولاتی صورت گرفت. .

به گزارش دانا نیوز و به نقل از روابط عمومی بیمارستان مسیحا دانشوری ، یک جلسه علمی فوق العاده برای ارزیابی امکانات و تجهیزات این مرکز جهت ارائه حداکثر مراقبت های پزشکی به مردم محلی برگزار شد.

در این جلسه ، نمایندگان مختلف بیمارستان ها و مدیریت بیمارستان مورد ارزیابی قرار گرفتند تا با توجه به شرایط جدید ، خدمات اضافی را به همه مشتریان ارائه دهند.

دکتر ولاتی با تأکید بر استفاده زیاد از امکانات موجود تأکید کرد: “از زمان شیوع وبا تا به امروز ، بیمارستان مسیح دانشوری پیشگام مبارزه با این ویروس شده است و ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم. که بسیاری از بیماران بدون دسترسی به مراقبت های پزشکی نباید بیمارستان را ترک کنند و ذینفعان باید مراقبت های مناسب را انجام دهند و در صورت لزوم تا آنجا که ممکن است بیماران را در بیمارستان بستری کنند.

سرانجام ، فعالان بهداشت در سراسر کشور ، به ویژه کارکنان بیمارستان مسیحا دانشوری ، از رأفت و کوشش ، مقاومت ، استقامت و مبارزه ستایش کردند و ابراز امیدواری کردند که سلامتی و سلامتی به زودی به جامعه برگردد. ویروس از بین می رود

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا