استان ها

آغاز کار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید

کرم جانی پوره ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج ، در آغاز اولین 1400 روز کاری خود در یادمان شهدای گمنام گفت: “حتی اگر آنها قدرتمند و باهوش باشند ، ما از هیچ دشمنی نمی ترسیم.”

وی با اعضای هیئت مدیره ، کارکنان واحد یاسوج و اساتید تعهد خود را به یادبود شهدا تجدید کرد. موضوع سال “سال تولید ، حمایت ، موانع” توسط دانشگاه بود ، با تأکید بر تلاش های انجام شده توسط دانشگاه برای اجرای لیست رهبران و دانشمندان از تلاش های آنها برای ارتقا و ایجاد مثالی در غرور دانشگاه تقدیر کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: با وجود رهبری بزرگ و قدرتمند رهبر عظیم الشان ، ما از هیچ دشمنی نمی ترسیم و با عزت پیش می رویم. ما باید بیانات و فرمایشات رهبر معظم را در همه امور اولویت دهیم.

جانیپ سال جدید را در مجامع سیاسی و علمی سال مهمی برای کشور دانست و انتخاب سال مناسب برای هر ایرانی ، به ویژه دانشمندان را در نظر گرفت.

همچنین انتخاب افراد شایسته ، دلسوز و متناسب با آرمان های جمهوری اسلامی از مهمترین وظایف مردم است که انتخاب شوراها را یکی دیگر از موضوعات مهم در کشور عنوان می کند.

در پایان با اشاره به جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج ، کارکنان و اساتید این دانشگاه خواستار توسعه و سربلندی دانشگاه آزاد شوند.

دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی ساززهوا در اولین روز کاری در جزیره مقدس شهدای گمنام حضور دارند.

کارکنان ، اعضای هیئت علمی و هیئت مدیره دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ورود نوروز باستان را در اولین روز کاری سال جدید در پردیس شهدای گمنام جشن گرفتند.

در این جلسه ، حجت الاسلام حسین براتی به نمایندگی از هیئت مدیره دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از همکاری ، تلاش و زمان ورود نوروز سابق به شاخه سبزوار در سال گذشته قدردانی کرد. امیدوارم در سال جدید همکاری های جدیدی انجام شود.

محمدرضا سعدی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ، ابراز امیدواری کرد که سال جدید ، که یک سال بزرگ برای رهبر بزرگ بود ، به عنوان یک رهبر ، حمایت ، موانع ، یک سال عالی. از آنجا که دانشگاه آزاد یکی از تأثیرگذارترین سلاح ها است ، جمهوری اسلامی ایران باید گام های جدی برای رسیدن به اهداف والای خود بردارد.

تجدید میثاق با شهدای گمنام به دلیل سال نو در اتاق تیسرکان

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان ، کارکنان این واحد دانشگاه در روز اول در نزدیکی مزار شهدای گمنام ، در سال 1400 تجدید شدند.

مجتبی بابایی ، رئیس دانشگاه آزاد دانشگاه اسلامی تویسرکان ، خطاب به شهدا ، برای آنها سال نو و عید سعید فطر تبریک گفت. سال جدید کردها باید با آمدن امام زمان همراه باشد ، همانطور که همکاران و خانواده های آنها امیدوار بودند. مانند سال های گذشته ، احترام به مشتری در اولویت است و ما باید بتوانیم روحیه ترحم و برادری را حفظ کنیم .

پایان پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا