ورزشی

سوریه با تیم اصلی به ایران نیامد!

نادر داود در بیانیه مطبوعاتی پس از بازی ایران و تیم های ملی سوریه گفت: “من به نمایندگی از سرمربی و همه مردم سوریه می خواهم از مردم ، تیم ملی و کادرفنی تشکر کنم.” فدراسیون فوتبال ایران از میهمانان پذیرایی می کند

وی ادامه داد: ما هرگز از این باخت ناراحت نیستیم. ما این جلسه را برای اندازه گیری میزان خطا و مشکلات خود برگزار کردیم. ما تیم خود را می شناسیم و به آن اعتقاد و اعتماد زیادی داریم. مردم سوریه به طور طبیعی از ما حمایت می کنند و می دانند که ما چقدر قدرت داریم. زیرا ما تیم خود را بهتر از اینکه امروز به اینجا آمده ایم می شناسیم.

مربی تیم ملی سوریه یادآور شد: “ما می خواستیم بازیکنان خود را تحت فشار قرار دهیم تا میزان خطا را تشخیص دهند و از آنجا که ما برنامه های طولانی مدت داریم و می دانیم که یک راه طولانی را باید طی کنیم ، تیم بسیار خوبی برای مردم را خوشحال و راضی کند.

نادر داود گفت: “طبیعتاً اگر عمر السومه و کاربین را داشتیم ، اوضاع ما متفاوت بود ، اما عمر ، اگرچه این دو بازیکن در بحرین با ما هستند.” السومه مصدوم است و ما بازی مقابل ایران را تماشا خواهیم کرد.

وی افزود: “ما 6-5 ورزشکار از تیم منتخب المپیک آوردیم و آنها هیچ تجربه ای در رده بزرگسالان ملی نداشتند. این بازیکنان سرانجام 19 یا 20 ساله هستند و ما به آنها فرصت بیشتری داده ایم تا بازیکنان را بشناسند و جایگزین های خوبی برای تیم ملی سوریه پیدا کنند. امروز بهترین فرصت برای تست بازیکنان جدید بود.

مربی تیم ملی سوریه گفت: ایران تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان تاکتیکی بسیار خوبی دارد ، بنابراین این دو تیم هرگز نمی توانند رقابت کنند. بازیکنان ایرانی در لیگ های اروپا بازی می کنند و در مسابقات آسیایی و جام جهانی تجربه دارند.

وی گفت: “گروهی مانند ایران از نظر تاکتیک های فردی و قدرت بدنی هرگز نمی تواند با بحرین رقابت کند ، زیرا با وجود تاکتیک ها ، آنها تیم مشترکی هستند و تاکتیک های آنها به خوبی شناخته شده است.” می توانید تاکتیک های بحرین را حدس بزنید ، اما به راحتی می توان گفت که ایران یک گروه غیرقابل پیش بینی است و ما معتقدیم که ایران بزرگتر از بحرین است.

258 41

دکمه بازگشت به بالا