اجتماعی

هوشمندسازی مراکز خرید و فروش خودرو در تهران؛ بزودی

خریداران و فروشندگان خودرو در تهران به زودی هوشمندتر می شوند و به گفته مقامات شهرداری تهران ، این رویداد آنها را قادر به خرید و فروش اتومبیل در منطقه سایبری می کند.

با توجه به ESA صید علی ، مدیر عامل شرکت صنایع و کارهای تهران ، گفت که مراکز فروش خودرو در حال پیشرفت هستند. این پروژه با همکاری شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران انجام شد و افزود: پنج پروژه توسعه در اوایل سال جاری راه اندازی شد. استفاده شده

وی گفت: نبوغ این مراکز به مشتریان این امکان را می دهد تا در طول هفته از ظرفیت شبکه مجازی خود استفاده کرده و خودرو را بفروشند.

وی همچنین در مورد فروش فعلی خودروها در مراکز خرید صحبت کرد ، به عنوان مثال 200 تا 300 خودرو در چیتگر فروخته می شود. در حدود 3،000 اتومبیل در روزهای تعیین وقت وارد مراکز می شوند و 10٪ نیز به فروش می رسد.

“بیشتر تخلفات در این مراکز به صورت میانجیگری و کلاهبرداری است ، اما طبق نظر کارشناسان رسمی و ارزیابی های معتبر ، بله ، همه چیز قانونی است”

وی خاطرنشان کرد: در گذشته مراکز خرید فقط برای خودروهای ایرانی مورد استفاده قرار می گرفت و اکنون خودروهای خارجی در این مراکز تجارت می کنند.

با افزایش قیمت ها ، مفاخریان از راه اندازی بخش فروش موتور سیکلت خبر داد: نمایندگی فروش اتومبیل بوستان در سال 1400 افتتاح می شود و یک روز برای فروش موتور سیکلت در نظر گرفته شده است.

وی گفت: “موتورها متخصص و اصیل خواهند بود ، این برای خریداران مهم است.” سپس قیمت موتور افزایش می یابد و تا سطح معاملات تجاری پایین می آید.

وی با اشاره به مبلغ دریافتی از طرف شرکت صنایع و بنگاههای اقتصادی تهران.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا