حوادث

بوته‌کاری هلال‌احمر در کانون ریزگردها/ کاشت نهال صلح و دوستی در استان‌ها

سخنگوی جمعیت هلال احمر جزئیات برنامه ملی جنبش سبز را برای ایجاد فرهنگ زیست محیطی بیان کرد.

محمد حسن کوزیان مقدم در مصاحبه با دانا نیوز: وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر فعالیت های بشردوستانه و بشردوستانه مختلفی دارد ، افزود: اگرچه نام این سازمان عمدتا در مواردی مانند تصادفات و حوادث مورد استفاده قرار می گیرد ، اما علاوه بر این بخش ، وظایف و وظایف دیگری را نیز انجام می دهد. یکی از آنها برنامه ملی جنبش سبز است.

وی گفت: این طرح با توافق بین صلیب سرخ بین المللی ، آژانس حفاظت از محیط زیست و سازمان جوانان هلال احمر اجرا شده است ، اما تا روز طبیعت و 4 آوریل 1400 ادامه دارد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر: جزئیات طرح: حفاظت از محیط زیست در دستور کار قرار دارد و در قالب برنامه های بشردوستانه ، برنامه های آموزشی و ترویجی و برنامه های فرهنگی اجرا خواهد شد.

به گفته اوس شیان ، برنامه های بشردوستانه با کمک اقشار آسیب پذیر اجتماعی از مردم در قالب نهال ، با اعزام داوطلب در حضور جوانان برای پاکسازی مناطق آلوده ، کاشت بوته در مناطق عمده گرد و غبار و کاشت در حال اجرا است. نهال صلح و دوستی. در استانها و غیره.

وی اصول و مهارت های پرورش و کاشت نهالستان ، کیسه های غیر پلاستیکی و جزوه های آموزشی ، ترویج فرهنگ تولید ، کاشت نهال و توسعه کارگاه های خیالی گیاهان دارویی و درختان میوه را ذکر کرد. جنبش سبز ملی: ሲ هنگامی که این پروژه به پایان رسید ، امیدواریم که شاهد بازگشت منابع طبیعی و جنگل های آسیب دیده کشور و غیره باشیم. compensation جبران کامل این خسارات ممکن است پس از سالها و پس از اقدامات انجام شده امکان پذیر باشد.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا