اجتماعی

مقابله با سرقت و قاچاق سلاح در برنامه امسال نیروی انتظامی

ایسانا / کوزستان جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در مأموریت خود با مسئولیت پذیری و م effectivelyثر عمل کرده است اظهار داشت: یکی از نگرانی های مردم امنیت است و نیروی پلیس در این زمینه اقدامات چشمگیری انجام داده است. سرقت و قاچاق اسلحه «این در برنامه شما خواهد بود.

ایسانا با مراجعه به پایگاه خبری پلیس گزارش داد كه هنگام ورود سردار كاسم رضایی به فرودگاه بین المللی آبادان ، وی گفت: “ما در 1400 روز اول هستیم ، اگرچه مردم با وبا بسیار مشكل داشته اند. سال 1399 مطابق خواست خدا با اصل آن سازگار است. “ما برای شما عید سعید مبارک را تبریک می گوییم

وی افزود: “خدای ناکرده ما امروز اینجا هستیم تا با همکارانمان صحبت کنیم. ، برخی از شهرهای استان قزاقستان به رنگ قرمز و نارنجی هستند که این امر بر بار مأموریت ها می افزاید. با این حال ، در این لباس مقدس ما خوشحالیم که یک خادم عمومی هستیم.

به گفته معاون فرمانده ناجا ، خوشبختانه ، در سال 1399 ، نیروی انتظامی علیرغم اینکه ناشی از سکته قلبی و فشارهای خارجی و آشوب های ناشی از استکبار و استکبار بین المللی بود ، در همه مظاهر موفق بود.

وی گفت: “یکی از نگرانی های مردم امنیت است و نیروهای پلیس با سرقت غیرقانونی و قاچاق اسلحه در این زمینه اقدامات جدی انجام داده اند.” و انشالله او در برنامه امسال همین کار را انجام خواهد داد. وی همچنین علیه کسانی که نظم جامعه را بر هم زده و مردم و مردم را آزار و اذیت می کردند ، اقدام کرد.

در این مأموریت ، به فرماندهی امام خمینی (س) ، اجرای نیروی انتظامی مقابله با تخلفات اقتدار و خدمت به مردم در سال 1399 بود و طبق خواست خداوند ، این کار را ادامه خواهیم داد. ما باید مطابق قانون و مقررات به وظیفه خود عمل کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا