استان ها

خودسازی مهم‌ترین اولویت اردوی جهادی است

به گزارش خبرگزاری مشهد آنا ، مسعود طاهلاری در سخنرانی خود در جمع دانشجویان اعزامی به اردوهای جهادی اظهار داشت: «سال نو مبارک عید سعید فطر ؛ دانشجویان عزیز ، این یک شروع خوب برای سال جدید و موفقیت در خدمت به مردم است. وی افزود: آنچه یافتید بسیار م veryثر است و باید قدردانی شود

وی افزود: “به نظر من شما انتخاب شده اید و به این روش دعوت می شوید به گونه ای كه مورد رضایت خدا باشد و اگر می خواهیم كشور ما طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سازمان یابد ، این یك كار جهادی و انقلابی است. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کراسان رضوی ادامه داد: هدف از جهاد این است که خودسازی و خودسازی و خودسازی خود را از اولویت های مهم ارتش جهادی قرار دهد. تأمین نیازهای اساسی مردم از برکات اردوی جهادی است.

طاهرلاری افزود: یکی از برکات انقلاب این است که این اردوگاه های جهادی پس از انقلاب تأسیس شده و همه ما باید برای ادامه این کار تلاش کنیم. جهادگران واقعی شهدای عزیز ما بودند که انقلاب را در جبهه های جنگ زنده نگه داشتند و ما باید در تلاش فعلی برای از بین بردن خسارات جهاد دیگری انجام دهیم. ما به یک دولت جهادی نیاز داریم که توسعه کشور بیش از هر زمان دیگر به آن وابسته باشد.

منطقه دانشجویی دانشجویی خراسان رضوی همچنین از رئیس دانشگاه به خاطر آرزوی سال جدید دانشجویان و بازگشت به اردو تشکر کرد.

هادی باداب: عزیزم ، در این روزهای گرانبهای شبات ، امیدوارم که نیروی محرک در مرحله دوم انقلاب بتواند نمونه ای از ایثار و از خودگذشتگی باشد.

وی گفت: علاوه بر غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه ، دانشجویان اردوگاه جهادی توسط رئیس دانشگاه و گروهی از مسئولان به مناطق ممنوع اخراج شدند.

پایان پیام / 4103 /

دکمه بازگشت به بالا