اجتماعی

اسکان گردشگر و مسافر در بوشهر ممنوع است /برخورد با مراکز اقامتی متخلف

ایسانا / بوشر بوشهر ، مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی گفت: “همانطور که قبلاً اشاره شد ، محل اسکان مسافران فقط در پناهگاه های مجاز است و در هر صورت اقامت گردشگران و مسافران در بوشهر ممنوع است.” .

محمد حسنی ارسطو با اشاره به اهمیت پیوستن به پروتکل های بهداشتی در پناهگاه های مرکزی ، در جلسه دفتر اجرایی و امنیتی رئیس اجرایی در استان بوش گفت: “این مسکن نقض و پلمپ می شود.”

وی ادامه داد: “این نیاز به تمرکز بر ایمنی و مسافرت مسئولانه ، پناه دادن در مناطق رسمی ، پناه دادن در چادرها در مناطق غیررسمی ، استفاده از دو ماسک در سفر و بازدید ، اجرای همه دستورالعمل های بهداشتی و نظارت بر امور اجتماعی دارد. فاصله در هنگام بازدید. این یک مقصد گردشگری و تفریحی است.

ارسطو افزود که “تا پایان جشنواره ناروز” ، دفتر مرکزی در ایالت بوهدر گزارش های عمومی در مورد این مسائل را رصد می کند تا همه ما بتوانیم با هم کار کنیم تا از گسترش طوفان های فعال و روزمره جلوگیری کنیم. .

همه ما باید قدردان کادر پزشکی باشیم و کمترین کمکی که به همه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می کنیم این است که قوانین را رعایت کرده و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند تا بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم و دوباره از جاذبه خداوند لذت ببریم. مقام نتیجه گیری می کند

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا