استان ها

همگرایی خوبی با مدیران استان دارم/ اهل مصلحت اندیشی نیستم/ فوتبال استان تاریخ ساز شد

سالها یک مدیر غیر بومی جاده 1500 کیلومتری علم تا مشهد را طی می کرد تا ثابت کند می تواند یاور خوبی برای تیم ورزشی کراسان باشد. فرزاد فتاحی اهل ایلام است و طولی نکشید که به درجه مدیر ورزشی و جوانان در کراسان رضوین رسید. فتاحی هشت ماه اول زندگی حرفه ای خود را در کراسنودار رضوی رنج می برد ، اما به گفته وی ، این مشکلات را پشت سر گذاشته و اکنون با سایر ورزشکاران منطقه ادغام شده است. در زمانی که دانا نیوز و بقیه جهان و در نتیجه کشور ما و منطقه ما به یک جنگ ویروسی خطرناک می روند ، گفتگوی او با شخص شماره یک کراسان رضوی بی فایده است.

فرزاد فتاحی

دانا نیوز بیایید با سوالات خود از سپتامبر 1997 و اولین روزهای کرسی ورزش و جوانان کراسان رضوی شروع کنیم. همانطور که انتظار داشتید بود؟

حیاحی: سال نو مبارک بر همه شهرستانها و جامعه ورزش و جوانان کشور. نه واقعا؛ من نظر دیگری در مورد کراسان رضوی داشتم. من فکر می کردم که می توانم در زمینه ورزش تجربه زیادی داشته باشم و همچنین توانایی بالایی در این منطقه داشته باشم. اما هر یک از مدیران سابق مبارزه خوبی انجام داده اند. اما وقتی رسیدم شوکه شدم.

دانا نیوز چه شوکی؟

حیاحی: نتایج حاشیه های زیاد و مسائل مربوط به کارکنان و کارکنان ورزش و هشت ماه اول مدیریت کافی بود که ناکافی به نظر برسد. اما کنار آمدن با این مشکلات به من آموخته است که چگونه در شرایط دشوار مدیریت کنم.

دانا نیوز انگیزه شما برای ادامه کار در چنین شرایطی چه بود؟

حیاحی: طی هشت ماه اول ، با کمک رسانه های ایالتی و محلی و تشویق مدیران ارشد و ارشد ، از کاری که شروع کرده بودم پشیمان نبودم و با افتخار طوفان سختی را پشت سر گذاشتم و لنگ ماندم. چوران رضوی یک ماده معدنی منحصر به فرد و با استعداد است. در طول این 3 ماه دشوار ، من از تمام شهرهای منطقه بازدید کردم و مشکلات را از نزدیک دیدم. این بازدیدها طی 2 سال و نیم گذشته ادامه داشته است ، بنابراین من بیش از یک بار به برخی از شهرها سفر کرده ام. این امر همدلی ویژه ای را برای ورزش در شهرهای مختلف استان ایجاد کرده و اعضای مجلس بیش از هر زمان دیگری همکاری داشته اند.

فرزاد فتاحی

دانا نیوز نتیجه این دلسوزی در این زمان چه بود؟

حیاحی: میزان کار انجام شده ، به ویژه در سال 1998 ، ما در بسیاری از برنامه ها شرکت کردیم. میزبانی از ورزش ، برنده شدن در مسابقات بین المللی ، کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک ، توسعه امکانات ورزشی ، ساخت خانه های جوانان و … از جمله این موارد است.

دانا نیوز در زمینه ورزش های همگانی چه کاری انجام شده است؟

حیاحی: ما رشد و انعطاف پذیری قابل توجهی در این زمینه دیده ایم و می توان گفت که کارهای ارزشمند و خوبی انجام شده است. امیدوارم که در سال جدید با ارائه مجامع ورزش های همگانی و تشویق مردم گام های بیشتری در این زمینه برداریم.

دانا نیوز ورزش های منطقه ای مهمترین دستاورد سال 1999 چه بود؟

فتاحی: احتمالاً یکی از مهمترین دستاوردهای منطقه در سال 1999 ، کسب اولین ورزش توسعه عمومی در کشور بود. با توجه به اینکه بیش از یک سال است که کشور و جهان از ویروس ناشناخته کرونا رنج می برند ، توسعه ورزش های خانگی دو برابر شده است ، بنابراین چوران رضوی توانسته است گام هایی در جهت تحقق این مهم و اجرای دستورات بردارد. رهبری.

برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا ، حضور تیم فوتبال شاه کودرو از دیگر موفقیت های کراسان رضوی در سال 1999 بود.

دانا نیوز و شما برای دهه آینده برنامه های زیادی دارید. کمی توضیح دهید.

حیاحی: متأسفانه امسال ما به دلیل ناهنجاری های عروقی طی ده سال گذشته با سال های گذشته متفاوت بوده ایم.

470 برنامه ورزشی با مجوز ستاد کرونا در زیرمجموعه و همچنین 165 جشنواره فرهنگی و 190 برنامه برای خانواده ها برنامه ریزی شده بود.

مراسم افتتاحیه ده ساله فجر ، غبارروبی معابد شهدا ، تجلیل از پیشکسوتان ورزش و تکریم خانواده ورزشکاران از مهمترین رویدادهای دهه فجر بود. همچنین ، همه برنامه های آموزش ویژه در حال حاضر در حال اجرا هستند.

برنامه این است که اطمینان حاصل شود از کیفیت برنامه ها و حافظه این روزها کاسته نمی شود.

فرزاد فتاحی

دانا نیوز شما چند سالک هستید؟

حیاحی: من شخصاً به فواید اعتقادی ندارم. اگر قوانین و مقرراتی را از ورزش بگیرید ، این رشته دیگر منطقی نخواهد بود

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا