اجتماعی

احتمال بسته شدن درهای بهشت‌ زهرا در پنجشنبه آخر سال/ به بهشت زهرا نیایید

فرصت بستن درهای بشهت زهرا در آخرین پنجشنبه سال

رئیس اجرایی سازمان بشیت زهرا از بسته شدن دروازه های باشت زهرا در پنجشنبه آخر سال خبر داد و گفت: “ما شدیداً از شهروندان می خواهیم فقط برای بازدید و بازدید از قبور از بش زهرا دیدن کنند. روزی دیگر. “تأخیر در طول سال.

سعید در مصاحبه با ISN گفت: “اگر مردم کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند ، چرخش خواهند کرد و ممکن است چند ماه گذشته دشوار باشد.” کپی شد
وی گفت: “اکنون ، اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند ، روزهای سخت نوامبر و دسامبر برمی گردد.”
همه بزرگان ، به ویژه در مقر ملی کرونا ، خاطرنشان کردند که در صومعه ها در روزهای آخر سال ، به ویژه در صومعه زهاد زهرا (س) ، هیچ کس وجود ندارد: “ما از شهروندان می خواهیم در این زمینه همکاری کنند. درست مثل سال گذشته. “زهرا (سلام الله علیها) باید با بندگان خود در یک سازمان ملی زندگی کند و فعلاً از حضور در این مکان مقدس خودداری کند.

وی گفت: “ما از همکاری مردم برای پنجشنبه و جمعه آمدن و نظارت بر اقدامات بهداشتی بسیار سپاسگزاریم.”
سعید کال در توضیح بیشتر احتمال بستن دروازه های بشیت زهرا در پنجشنبه آخر سال گفت: “ما امیدواریم که مردم در آخرین روزهای سال به بشیت زهرا نروند.”
وی خاطرنشان کرد: بشرا زهرا یک سازمان غیرانتفاعی است و درخواست ما از شهروندان این است که فقط برای تشییع پیکر عزیزانشان در روزهای آخر سال و حضور در مراسم تشییع جنازه به بهشت ​​زهرا مراجعه کنند و سفر خود را به تاخیر بیندازید اماکن مقدس تا پایان سال … برای عبور
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا