اجتماعی

دعوت خداکرمی از شهروندان جهت ثبت نام در انتخابات شوراها/قصد کاندیداتوری مجدد را ندارم

رئیس کمیته بهداشت شورای شهر تهران از شهروندان دعوت کرد تا برای شورای شهر تهران اقدام کنند.

ESN به نقل از روابط عمومی ناهید کوداکرمی ، به نقل از یکی از اعضای شورای شهر تهران اظهار داشت: “تمام چالش ها و آسیب هایی که طی چهار دهه گذشته در تهران رخ داده است از بین رفته است. با در دست داشتن نقشه های نامحسوس معماری و شهری ، شهر هنوز دارای اعتقادات پنهان و آشکاری است که می تواند منبع ثروت ، شکوفایی و آسایش شهروندان باشد.
از چشم انداز طبیعی کوه های شپار به شمال و سرازیری تا شکوه تاریخی کوه شهبانوی بی بی سی در جنوب به خلیج فارس و پارک چیتگر از شرق به پارک اکو سوره حصار و از شرق به کاخ فروتز العماره با نصاری و شام مرکز تجارت مدرن و فرهنگی به بازار می پیوندد ، از بازار بین تیمه حب الدوله و الحرمین تا مراکز خرید و راهروهای مدرن ، از مسجد سفاسالار و میدان ارگ گرفته تا تکه هدایت و معبد صالح از صرافی های خیابان فردوسکی تا شیشا. ، سرزمین فرهنگ ، هنر و ادبیات فارسی ، با مردان و زنان با نفوذ ، باغ ها ، کاخ ها و خانه ها همه در قلب خزانه خزانه ملی نشسته است ، یک ادغام دولت در قلب آنها. ، با زیرکی و زیرکی این شهر زیبا را به یکی از زیباترین شهرهای منطقه تبدیل کنید.
شورای پنجم تهران در طول چهار سال گذشته با کمک و حمایت شهرداران ویژه و خانواده های کارگران و خانواده های پرجمعیت و 22 شهر گذشته ، نه فقط شهر ، سخت کار کرده و به مردم تهران متعهد شده است. با عبور از بسیاری از صخره ها ، شهر و راهروها یک ضرورت روزمره برای همه خدمات عمومی و خانواده های تهران بود ، اما در برابر تحریم های دشوار و مطالبات مردم تهران ، شورای ششم انتقال مسالمت آمیز را تسهیل کرد. توسعه پایدار پایتخت را به روشی صاف و شفاف آموزش دهید
من با این باور که برای غلبه بر مشکلات پایتخت باید از ایده ها و نوآوری های امروز بهره بیشتری ببرم ، قصد شرکت در انتخابات بعدی را ندارم و از همه کسانی که علاقه مند به رشد و توسعه در تهران هستند ، دعوت به این کار می کنم. ثبت نام کرده و نامزدی خود را اعلام کنید و ریج و تجریش باید در زمان تعیین شده برای ششمین دوره انتخابات شورای تهران اقدام کنند.

نهادهای نظارتی موظفند علاوه بر نام ، وفاداری و حرفه ای بودن ، معیارهای دیگری را نیز در نظر بگیرند تا شوراها با رد و تأیید داوطلبان ، از سرورهای هوشمند و تمیز از همه گرایش ها و احزاب بهره مند شوند.

ناداد اهرم
عضو شورای اسلامی شهر تهران

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا