فرهنگ و هنر

در نقاشی های ون‌گوگ قدم بزنید!

نمایشگاه هایی که دیوارها و کف سالن را به رویای “ون گوگ” تبدیل می کند ، در شهرهای مختلف ایالات متحده برگزار شده است.

طبق گزارش ISN و نیویورک تایمز ، نمایشگاه جدید اکنون برای کسانی که دوست دارند از ون گوگ در مقابل “شب ستاره” عکس بگیرند آزاد است.

این نمایشگاه که دیوارها و کف سالن را به رویایی از نقاشی های هلندی تبدیل می کند ، در شیکاگو و سن پترزبورگ فلوریدا برگزار شد و در سایر شهرهای آمریکا برگزار می شود.

نمایشگاه هایی که باعث ایجاد چنین مخاطبانی در هنر می شوند ، حدود یک دهه پیش اولین بار در اروپا شناخته شدند.

در یکی از این نمایشگاه ها که در حال حاضر در ایالات متحده برگزار می شود ، بازدید کنندگان از شبکه های اجتماعی بازدید می کنند و در سالن های کم نور ماسک می پوشند. چراغ ها حرکت می کنند ، تصاویر تیره و روشن می شوند و رنگ ها تغییر می کنند. عرض تصاویر و احساس بودن در تصاویر ون گوگ بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد.

در محافل دور ، خانواده و دوستان اغلب مدتی در زیر “گل بادام” و “شب ستاره” می نشینند و کودکان در میان آفتابگردان های روشن می دوند.

در برخی از این نمایشگاه ها از رایحه های سرو ، سرو ، جوز هندی و آهک برای لذت بخشیدن به باغ ، گل ارکیده و سرسبزی استفاده شده است. برخی از این نمایشگاه ها همچنین هدفون واقعیت مجازی را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

نادین گرانوف ، مدیر این سازمان که اصالت آثار را تأیید می کند ، معتقد است که چنین نمایشگاه هایی در مقایسه با اثری که فقط به دیوار آویزان است ، در درک هنرمند و اقناع کار هنرمند در زندگی بسیار م effectiveثر است.

کارهای هنرمندان دیگر مانند پیکاسو و مونه نیز موضوع این نمایشگاه ها بوده است ، اما وان گوگ را می توان به دلیل تعدد نمایشگاه های ون گوگ در بسیاری از نقاط جهان پیشرو دانست. در این زمینه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا