حوادث

توضیحات رییس هلال‌احمر در مورد اختصاص واکسن کرونا به امدادگران و داوطلبان

رئیس جمعیت هلال احمر تمرکز بر امدادگران و اعضای خانواده در دریافت واکسن وبا را تشریح کرد.

کریم همتی در مصاحبه با دانا نیوز آیا درخواستی از مقر کرونا برای این جامعه برای اولویت دادن به امدادگران و داوطلبان با روابط گسترده وجود دارد؟ وی گفت: “من یک بنده در جلسات ستاد مرکزی کرونا هستم و اطلاعات کمی دارم. به همین دلیل است که باید بگویم تعداد واکسن ها در حال حاضر زیاد نیستند.

رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: ما این سوال را در خدمت دوستان خود قرار داده ایم و به آنها گفته ایم که به این موضوع توجه کنند. در حال حاضر ، ظرفیت ایمن سازی کلی کارکنان پزشکی به عنوان یک اولویت کافی نیست.
ESNA گزارش داد ، نیروهای امدادی صلیب سرخ و داوطلبان از جمله کسانی هستند که در طی همه گیری وبا از نزدیک با مردم در ارتباط بوده اند و با اقشار مختلف جامعه در ارتباط هستند. بنابراین ، در صورت انجام واکسیناسیون ، ایمن سازی آنها باید یکی از اصلی ترین موضوعات مربوط به مقر و مراقبت های بهداشتی کرونا باشد.

سردار خوزه آستاری فرمانده ناجا در مصاحبه قبلی خود با ISA اظهار داشت كه وی با وزیر بهداشت مشورت كرده است تا واکسیناسیون را برای افسران ناجا كه با جامعه ارتباط بیشتری دارند و خطر بیماری قلبی در آنها بیشتر است در اولویت قرار دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا