اجتماعی

وزیر کار: دستمزد کارگران در روزهای پایانی سال نهایی می شود

ایسانا / گلستان وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: “ما در مورد حقوق کارگران در روزهای آخر سال تصمیم خوبی خواهیم گرفت.”

امروز در بیانیه ای به خبرنگاران ، جلسه شورای هماهنگی تعاون ، وزارت کار و رفاه اجتماعی هفته گذشته با نمایندگان کارگران و نمایندگان کارفرمایان نتایج خوبی نشان داد.

وی افزود: “ما امیدواریم که در روزهای آخر ماه مارس ، بر اساس تورم دقیق تر و پیش بینی ماه مارس تصمیم درستی بگیریم. شورای عالی ستاد

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود: بیش از 860 هزار نفر در ماه مارس به دنبال شیوع ویروس کرونا ثبت شده اند.

طبق شریعت ، بیمه قلب این افراد تا ماه ژوئن همانطور که در ستاد ملی برای مبارزه با تاجگذاری تصویب شده بود ، پرداخت می شد. بیمه بیکاری به افرادی پرداخت می شود که پس از این تاریخ همچنان تحت بیکاری اجباری قرار بگیرند.

در بخش دیگری ، در اوایل سال 1998 ، همه زمینه ها صفر بود. طی دو سال گذشته ، هزینه مراکز مراقبت از مشتری 54 تا 250 درصد افزایش یافته است و از تعداد عقب مانده آن می کاهد.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا