حوادث

افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در سراسرکشور

رئیس مرکز جایگزینی مجوزهای شماره و پلیس پلیس راهور ناجا اعلام کرده است که ساعات کار این مراکز از شنبه 9 اسفند تا پایان سال 1999 افزایش یافته است.

سرهنگ علی محمد در مصاحبه با دانا نیوز در روزهای آخر سال ، مراکز شماره گذاری و تبدیل پلاک در مورد افزایش تعداد بازدیدکنندگان صحبت کردند: در این راستا ، ساعت کاری تمام مراکز تعویض پلاک و پلاک در سراسر کشور برای اطمینان از اینکه هیچ کس جمع آوری. با دو ساعت افزایش و این از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 تا 4:00 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت … پنجشنبه ، همه مراکز از 7:00 صبح تا 2:00 بعد از ظهر باز خواهند بود.

با تأکید بر اینکه همه این مراکز از طریق سیستم نوبت به آدرس nobatdehi.epolice.ir صف دریافت می کنند: “بدیهی است که بدون دریافت صف اینترنت امکان استفاده از خدمات عددی وجود ندارد. تغییر مراکز و شماره هیئت مدیره “

رئیس مرکز تعویض شماره مجوز و شماره پلیس راهور ناجا همچنین از موکلان خود خواست که همزمان با نوبت خود به مراکز مراجعه کنند. زیرا در غیر این صورت خدمت به آنها غیرممکن است.

محمد گفت: “آوردن وسایل نقلیه شخص ثالث برای حمل و نقل ضروری نیست.” در نتیجه ، خطر بیماری کرونا قلب را افزایش می دهد.

سرانجام شهروندان از آنها خواستند که خدمات خود را به روزهای آخر سال موکول کنند و تا زمان کافی به مراکز تبادل شماره و هیئت مدیره مراجعه کنند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا