اجتماعی

پرونده واگذاری جنگل «واز » در دست بررسی

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهر نورس در مورد انتقال جنگل واز گفت: هیچ اقدامی از سوی دیوان عدالت برای لغو دستور انتقال انجام نشده است.

طبق گزارش دانا نیوز “امروز (24 مارس) ظهر امروز (24 مارس) با رئیس دادگاه شهر شمسن ، دادستان ، مدیر منطقه ، دهیر و فراد وارد منطقه جنگل واز شدیم. از منطقه بازدید شده است

وی ادامه داد: به دستور مدیر کل دادگستری ایالت که در جلسه دادرسی در آرنا حضور داشت ، مقام دادگاه منطقه جنگل را به عنوان یک منطقه جنگلی به رسمیت شناخت و گفت که این یک تالار گفتگو نیست. می تواند کاربرد را تغییر دهد.

رئیس اداره منابع طبیعی شهر نور افزود که این زمین در سه نقطه واقع شده است ، دارای جنگل های مداوم ، بخشی از آن در نزدیکی رودخانه و دیگری در نزدیکی جاده است.

حسنی افزود: “شاکیان این منطقه قبلاً در مورد منابع طبیعی تصمیم قضایی گرفته اند و این بستری برای خروج گاوها از جنگل است.” از آنجا که حقوق شاکیان با رای صادره محفوظ است ، دادگاه ابتدا به اداره منابع طبیعی توصیه کرد که با شاکیان تعامل کند و به نوبه خود به آنها زمین بدهد.

به گفته رئیس اداره منابع طبیعی شهر نور ، مرکز اطلاعات شهرهای جنگل در حال حاضر تحت تحقیق است و افراد تا زمان دستیابی به نتایج حق ورود یا بازداشت ندارند. شما منطقه جنگلی ندارید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا