استان ها

گفتگوی تصویری سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستراخان

به گزارش انزلی آنلاین ، مهندس رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی سید مهدی نحوی با سرژ میلوشکین مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آسراکان و کریدور شمال جنوب و اتحادیه اقتصادی اوراسیا گپ تصویری داشت. پرداخت DIY.
رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی در یک بحث آنلاین ، رئیس جمهور ایران را خواستار سرعت بخشیدن به روند اتصال منطقه به شبکه راه آهن سراسری در بهار سال آینده ، با دستور وزارت راه و شهرسازی شد. برنامه ریزی و بودجه بندی ، دبیرخانه مجمع عمومی ، دفتر استاندار گیلان و منطقه آزاد انزلی ، تسریع در ساخت ستون در بندر خزر ، ایجاد مسیر دریایی با بندر قزاقستان و تسریع در ساخت را در نظر می گیرند. ستون. ما ساخت راه آهن را در دستور کار قرار دادیم.
وی گفت: دو کشور در حال برنامه ریزی برای گفتگوهای مشترک با هند و روسیه در کریدور شمال-جنوب به عنوان بخشی از برنامه دیگری برای تقویت تجارت بین دو کشور هستند ، سفیران کشورهای عضو و شرکای تجاری روسیه و ایران تجهیزات مورد نیاز خود را برای روسیه و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا. بنادر ظرفیت پذیر یکی از اولویت های منطقه آزاد انزلی است. .
مهندس نحوی ، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستاران ، گفت که وی طبق بخشنامه صادر شده توسط دولت روسیه به زودی نماینده دولت ما در پروژه شمال-جنوب خواهد بود. ظرفیت موجود تا سال آینده افزایش می یابد ، در حالی که همزمان ما از شرکتهای بخش خصوصی برای ایجاد و توسعه خطوط تجارت خارج از کشور استقبال خواهیم کرد.
وی روابط منطقه ویژه لوتوس با آزاد انزلی را “الگوی موفقیت آمیز همکاری های منطقه ای در روسیه” توصیف کرد و گفت: مسیر مشترک مرزی روسیه و هند و ایران روابط روسیه و هند را تسهیل و تسریع می کند. و نتیجه گیری پروتکل همکاری اقدامات آن را متمرکز و گسترش داد
لازم به یادآوری است که طرفین توافق کردند که در جلسه ای که نمایندگان بندر و اقتصاد این سازمان در آن شرکت داشتند جلسات کاری را در آینده نزدیک برگزار کنند.

مصاحبه ویدئویی با رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی با مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستاران

مصاحبه ویدیویی با رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی با مدیرعامل منطقه ویژه لوتوس آستاران

مصاحبه ویدئویی با رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی با مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستاران

48

دکمه بازگشت به بالا