حوادث

کشف ۹۵۰ تن انواع مواد مخدر در سال جاری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: “امسال 950 تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده است و با تلاش شرکای ما از واردات و صادرات این مقدار جلوگیری شده است. کشورها

به گزارش دانا نیوز ، سردار مجید کریمی وی در یک کنفرانس ویدئویی با افسران پلیس مبارزه با مواد مخدر در سراسر کشور به خبرنگاران گفت: “هر سال این جلسه برای بررسی و ارزیابی عملکرد همکاران ما در زمینه مواد مخدر در سراسر کشور برگزار می شود.” اندازه گیری های سردار حسین آستار – فرمانده ناجا

وی گفت: “برنامه ها و دستور کارهای 1400 ساله ما در این جلسه با همه همکارانمان در سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.”

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه 76 درصد مواد مخدر در کشور کشف شده در استان ها است ، گفت: “ما تمام تلاش خود را برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جذب معتادان متجاهر خواهیم کرد.” ، خرده فروشان را اضافه کنید و معتادان را سازماندهی کنید.

یک بنیاد معقول در ناجاجا ایجاد شده است و افسران ویژه پلیس در حال مطالعه و طراحی سیستم های هوشمند در زمینه های مختلف هستند. پلیس مواد مخدر همچنین برای توسعه سیستم خود در دستور کار قرار گرفته است.

کمیمی با بیان اینکه این تحریم ها شامل پلیس و تجهیزات فنی است ، گفت: “از ابتدای سال جاری ما با شرکت های دانش بنیان در ارتباط بوده ایم.” ما امیدواریم که به تولید دانش و تجهیزات بومی در این زمینه برویم.

براساس وب سایت پلیس نیوز ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از پیشرفت در زمینه تحقیقات جنایی علمی خبر داده است: در این راستا ، افسران پلیس قادر به توسعه افسران اطلاعاتی ، شناسایی معتادان متجاهر ، خرده فروشان و غیره خواهند بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا