اجتماعی

راز موفقیت دولتها در افزایش سلامت اجتماعی

تعاون ، وزارت کار و رفاه اجتماعی معاون وزیر فرهنگ و امور اجتماعی “کلید برنامه هفتم نباید ارزش بهداشت اجتماعی باشد ، اما سرمایه گذاری و تلاش برای بهداشت اجتماعی باید این کلمه کلیدی را در ادبیات برنامه هفتم بگنجاند.

با توجه به ESA ابراهیم صدیقی فر در هفتمین کنفرانس ملی امور اجتماعی آنلاین برنامه گفت: سلامت و منابع انسانی بسیار مهم هستند و سلامتی ابعاد بسیاری دارد ، اما مهمترین مسئله برای ما بهداشت روان و سلامت اجتماعی است. ما سیاست را امتحان می کنیم تا از انتقال کامل در این مناطق اطمینان حاصل کنیم و به برنامه های خود پایبند باشیم …

وی ادامه داد: “اگر گفتگوی سلامت اجتماعی محقق شود ، گروه هدف و نیروی کار جامعه از نظر روانی و جمعی سالم خواهند بود و آنها همانطور که دارای افراد سالم اجتماعی هستند ، تعامل سازنده تری در جامعه و محل کار خواهند داشت ، بنابراین سلامت روان یکی از جنبه های سلامت فردی است. برای ما بسیار مهم است و ما برنامه های مفصلی داریم و اخیراً با دکتر حاتمی تفاهم نامه همکاری امضا کرده ایم

تعاون ، وزارت کار و رفاه اجتماعی ، معاون وزیر فرهنگ و امور اجتماعی ، اهمیت سرمایه اجتماعی در بهداشت اجتماعی را برجسته کرد: در میان افراد ، در یک جامعه خاص یا در محل کار ، از تأثیر بیشتری برخوردار باشید و اگر سرمایه اجتماعی وجود ندارد ، سایر شهرهای بزرگ موثرتر خواهند بود. همه ما نسبت به سرمایه اجتماعی وظیفه داریم زیرا این یک سرمایه اجتماعی است که می تواند با تشویق مردم به مشارکت و مشارکت در تعاملات اجتماعی ، به ویژه در زمینه های پایداری اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی ، رشد و بهره وری ، مشکلات و مسائل اجتماعی را حل کند. مراقب باش.

وی گفت: سرمایه اجتماعی همراه با سرمایه اقتصادی و انسانی زمینه موفقیت آینده را فراهم می کند.

وی افزود: سلامت اجتماعی به عنوان یک گروه بهداشتی توسط یک دولت یا دانشگاه یا سازمان یا نهاد اجتماعی کشور قابل تأمین نیست ، این چالش ملی مستلزم تعهد و مشارکت افراد جامعه است. دولت می تواند در زمینه های عمومی موفق باشد سلامت. “مشارکت عمومی را افزایش دهید.” به همین دلیل است که سرمایه اجتماعی بسیار مهم است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی وزارت تعاون ، رفاه و تأمین اجتماعی افزود: “ما سفیران بهداشت و هماهنگ کننده های بهداشت را از بخشهای مختلف بهداشت ، مشاوران بهداشت و بهداشت روان و … استخدام کرده ایم تا در مورد این زمینه بحث کنند. بهداشت اجتماعی

آسیب های اجتماعی در حین توسعه در حال افزایش است و انتقال آن بسیار نگران کننده است ، بنابراین من از برنامه هفتم می خواهم که بر سلامت اجتماعی و سرمایه گذاری تمرکز کند ، نه سلامت اجتماعی. برای قرار دادن این کلمه کلیدی در ادبیات برنامه هفتم.

“گفته می شود حداقل یک چهارم ایرانیان مستقیماً از یکی از مضرات اعتیاد ، طلاق ، بیکاری و تفکیک ، درگیری و زندان و سرقت و غیره رنج می برند.” موجود و ریشه دار ، گسترده و در حال رشد ، بنابراین هر یک از ما باید تلاش کنیم برای کنترل مشکلات خسارت در گوشه و کنار مسئولیت های خود.

وزیر فرهنگ و امور اجتماعی وزارت تعاون در بخشی دیگر از سخنان خود داده های آماری را ارائه داد و ما بلافاصله پس از 4/5 سال تحقیق در وزارت تعاون به نتیجه رسیدیم. یافته های تحقیق ، بیایید شروع کنیم و سعی کنیم با راه اندازی یک پروژه اجرایی علمی از این آسیب ها جلوگیری کنیم … طبق مطالعه ای که وضعیت انرژی را در محل کار و جامعه تولید کننده توضیح می دهد ، 19٪ از 13،500 نفر خشونت داشتند ، 40٪ خشونت در یک یا 10٪ درگیری های قومی داشته است.

به گفته وی ، 50٪ از کارگران جامعه کارگر و تولیدکننده سطح کم یا بسیار پایین صداقت و اعتماد متقابل را در محل کار در نظر گرفتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا