حوادث

تعداد مصدومان حریق گمرک اسلام قلعه مشخص نیست/اعلام نیازسرکنسولی کابل برای اطفاءحریق هوایی

سخنگوی سازمان اورژانس این کشور گفت که آتش سوزی در دولت اسلامی عراق و شام (داعش) رخ داده است ، “اگرچه تعداد تلفات در حال حاضر مشخص نیست.”

مجتبی کالدی در مصاحبه با دانا نیوز وی گفت: تعداد آتش نشانان در مرز با افغانستان که با ایران هم مرز است چهار تا چهار کامیون است ، اگرچه تعداد آتش نشانان متفاوت است.

وی ادامه داد: “بدیهی است که تعداد قربانیان ممکن است زیاد باشد. بنابراین ما چند کار انجام دادیم. در حال حاضر شش آمبولانس در تیباد که هم مرز صفر است مستقر هستند و ما دو آمبولانس و دو اتوبوس از شهرهای همسایه به تیباد فرستاده ایم. یک بالگرد حامل پرسنل فوریت های پزشکی و پرستاران اورژانس و تجهیزات لازم نیز به تیباد ارسال شده است.

وی افزود: بیمارستان 16 تختخوابی در تایباد 100 درصد در حالت آماده باش است ، در حالی که حیدریه ، تربت جام ، گناباد ، مشهد و وزارت بهداشت تهران همه در حالت آماده باش هستند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: “تاکنون سه افغان برای معالجه پزشکی به کشور ما بازگشتند. بیمارستان مشهد مدا آماده اعزام نیرو است. اولین اولویتی که اکنون با سرکنسولگری های کلان هرات و کابل ملاقات می کنیم ، بررسی بیشتر اطفا fire حریق و تهویه مطبوع بیشتر است.

وی افزود: اگرچه تعداد قربانیان در حال حاضر مشخص نیست اما آنها در دستور کار انتقال قربانیان هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا