استان ها

دفاتر تقریب مذاهب اسلامی در 10 استان راه‌اندازی شده است

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت راپرو دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمد مهدی طهرانچی رهبر جمهوری اسلامی فارس و هیأتی از جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند. ، فرماندار ، ائمه جمعه ، دانش پژوهان ، خیران دانشگاه ، مسئولان شهرهای اوز و لستازان در دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ابراز خرسندی از برگزاری نخستین مذاهب اسلامی در شهر اوز کرد و شورای آشتی ادیان در گذشته توسط دکتر تهرانچی تاسیس شد. این هیئت به سرپرستی ماوی ایشق مدنی ، مشاور سنی رئیس دانشگاه و سید حامد علم هدی ، رئیس دانشگاه معارف اسلامی انجام می شد.

علی سروری مجید گفت: “دفاتر نزدیک به 10 آیین اسلامی با 10 برنامه ویژه برای اساتید ، دانشجویان ، دانشجویان و اعضای هیئت علمی اهل سنت و شیعه ایجاد شده است.”

وی با قدردانی از جلسات و گفتگوهای ویژه ، خاطرنشان کرد که همه گیری وبا خللی در روند کار ایجاد نکرده است و اساتید در جلسات ویژه شرکت می کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی یک نشست تاریخی در عاشورا با حضور مدیریت دولتی ، روابط منطقه ای و هماهنگ کننده منطقه ای ، مشاور ریاست جمهوری و علمای اهل سنت برگزار کرده است که گفت: “خرافات و فرقه ها اشتباه است.

حمایت مسئولان از دانشگاه آزاد اسلامی باعث افتخار است

سروری-مجید در ادامه با استناد به نتیجه گیری های شورای آشتی ادیان اسلامی خاطرنشان کرد: از کسانی که طی دو دهه گذشته به طور جدی در صلح اسلام مشارکت داشته اند ، باید قدردانی شود و بهترین مکان این است که این شورا توسط دانشگاه آزاد اسلامی مارکس.

یکی از 10 استان ، خیریه و خیریه دیگر که این دانشگاه را در منطقه تأسیس کردند “معتبرترین ، نمونه ترین و مشارکت پذیرترین دانشگاه ها بودند. بسیاری از موسسات خیریه

احترام به ادیان قابل پیش بینی و پیشگامان ادیان

مقامات ایرانی در پیامی که توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایران ، عبدالعزیز کازری ، رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دبی قرائت شد ، حمایت از دانشگاه آزاد اسلامی را ستودند.

عبدالقادر فکیحی گفت که وی معتقد است دانشگاه آزاد اسلامی اوز با افزایش سطح تحقیقات در همه سطوح و ایجاد ثبات در کارمندان ، قادر خواهد بود تا خدمات گسترده ای را در اختیار داشته باشد. با ظرفیت علمی- پژوهشی و اقتصادی مناسب در پردیس اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده است.

پایان پیام / 4078/4062 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا