حوادث

دستگیری عاملان قتل دو جوان لامردی با دلستر سمی!

ایسانا / بوشر فرمانده پلیس منطقه بوش سه مظنون در قتل دو نوجوان در شهر لامرد پرشیا را شناسایی کرده است.

اعلام جزئیات این خبر ، سردار خلیل وظیفه در تاریخ 16 آگوست 2016 ، مرکز فوریت های پلیس اعلام کرد که یک جسد ناشناخته الحاهه در زیرزمین روستای بندو پیدا شده است. در محل حادثه و پس از اولین قدم ، وی به دستور دادگستری برای تعیین علت مرگ به آزمایش پزشکی قانونی منتقل شد.

وی افزود: محققان جسد مقتول را از لامارد ، پرشیا کشف کردند.

سردار وازی خاطرنشان كرد: پس از اطلاع خانواده مقتول ، برادر وی در كلانتری حضور یافت ، جسد را شناسایی كرد ، جسد وی را شناسایی كرد و با پسر عموی من كه هنوز برنگشته بود ، از خانه خارج شد. .

پلیس گفت: جسد برادرزاده مقتول در تحقیقات در شهر پارسی در شهرستان هرزگان پیدا شد. .

پس از سرنخ های بیشتر ، افسران پلیس دایی ، عمو و پسر عموی مقتول را که به جرم داشتن مواد مخدر به 25 سال زندان محکوم شده بودند ، دستگیر کردند و خواستار تحقیقات بیشتر شدند.

بوش گفت: “برادر مقتول در ابتدا هرگونه اطلاعات در مورد پرونده را انكار كرد و بعداً به استفاده از اسناد ، شهادتها و شگردهای پلیس اعتراف كرد.” آنها آنها را مسموم كردند و كشتند.

سردار وازی خاطرنشان كرد كه متهمان دو قربانی را در یك وانت قرار داده و شهر RA و جسد XA را به فارسی رها كرده اند.

فرمانده پلیس منطقه بوشهر: هر سه متهم بازداشت و به زندان فرستاده شدند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا