اجتماعی

کشف محموله ۲۹۶ کیلویی تریاک و ۳۲۰ آمپول بیهوشی+تصویر

مقامات می گویند این شرکت طی دو روز گذشته 296 کیلوگرم تریاک ، 1.7 کیلوگرم در آستارا و 320 پیاز در بازار پیدا کرده است.

سخنگوی گمرک ایران سید روح الله لطیفی در بیانیه ای گفت که یافته های گمرک کشور از داروها تا داروهای بیهوشی طی دو روز گذشته تغییر کرده است.

بزرگترین محموله تریاک را از گمرک افغانستان / واردات از افغانستان دریافت کنید

بر اساس این گزارش ، یک کامیون در مرز افغانستان و ایران بین سیستان و بوکستان پیدا شد. گمرک بزرگترین کشف مواد مخدر در منطقه طی سالهای اخیر است.

وی گفت: این کامیون ها که در دو طرف کف و پشت جعبه های فلزی و در کانال های مونتاژ شده بودند ، در تاریخ 3 فوریه توسط مأموران گمرک که کامیون را جدا کرده و با دادستان شهر هیرمند هماهنگ شده بودند ، جدا شدند. استان سیستان و بلوچستان در گمرکات این استان بی سابقه مانده است.

اشعه ایکس در مرز لبنیات گم شده است!

به گفته لطیفی ، کمبود دستگاه های اشعه ایکس در گمرک ، تعداد کمی سگ جستجوگر ، نیاز به تقویت زیرساخت های ورود و خروج گمرک و نیاز به گمرک ، به ویژه گمرکات شیر ​​، برای کنار آمدن با قاچاق کالا وجود دارد. مورد توجه همه مقامات است.

کشف 1.7 کیلوگرم تریاک در گون

سلاح دیگر اما توسط سخنگوی گمرک به آستارا بازگردانده شد: “یک کیلو و 700 گرم مأمور گمرک و مربیان سگ های جستجوگر روز گذشته در استان گیلان و در مرز آستارا”. تریاک در ظروف 1.5 لیتر ، نیم لیتر و سه توده کشف و تحویل مقام قضایی شد

وی ابراز امیدواری کرد که ایران با اجرای کامل مفاد تفاهم نامه همکاری با گمرک ، به حمایت از گمرک ایران به عنوان اولین اقدام مبارزه با مواد مخدر در جهان ادامه دهد.

در دسترس بودن قرص های بیهوشی

سخنگوی گمرک همچنین کشف لامپ های بیهوشی را توضیح داد و مقامات گمرک بازار بیش از 320 لامپ قاچاق را قبل از صادرات کالا صادر کردند.

مشخص شد مقامات گمرک در حال بررسی صادرات کامیون های صادراتی پلی وینیل کلراید به بخش Xuri از دروازه صادرات و همزمان استفاده از سگ های شکاری هستند. مورد را کنترل کنید. در نتیجه ، پیازهای 10٪ 5 میلی گرم 320 ساخت ایران ، که در اسناد محصول ذکر نشده است ، در اتاق آموزش سگ “آموزش” پیدا شدند.

تحقیقات نشان داد که صندوق عقب کامیون بریده شده است.

تصاویر مربوط به کشف بارهای تریاک در مرز شیر

تصاویر مربوط به کشف بارهای لامپ بیهوشی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا