اجتماعی

افزایش خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری درسال۱۴۰۰/از تحویل دارو درب منزل تا تخفیف دندانپزشکی

به گفته مدیرکل فرهنگ و امور اجتماعی صندوق بازنشستگی ، سقف خدمات بیمه خدمات درمانی بازنشستگی در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است و تمام تلاش ما افزایش مبلغ بیمه در سال آینده است.شما می توانید از آزمایش های آنلاین استفاده کنید تا 500000 تن خدمات داخلی دریافت کنید.

با توجه به ESA محمود مرتضی فرد ، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق ، در حال عزیمت به ایالت چورن جنوبی ، و گروهی از بازنشستگان استان: توجه ویژه ای به فرهنگ در دوره جدید مدیریت مالی می شود. و مسائل اجتماعی ، زیرا این صندوق نه تنها باید حقوق پرداخت کند بلکه خدمات مختلفی را نیز ارائه دهد.

وی با بیان اینکه ما هنوز در مراحل اولیه هستیم ، گفت: روابط صندوق با سهامداران هر روز باید بهبود یابد و ما با برگزاری جلسات بیشتر یا بازدید از دولت های ایالت در تلاش هستیم تا به بازنشستگان و باشگاه ها خدمت کنیم.

وی با اشاره به تمدید مهلت اجرای طرح همپاد گفت: طبق درخواست ها ، مدت ثبت نام برای فارغ التحصیلی کودکان بازنشسته کشور تا 15 بهمن ماه تمدید شده است.

وی افزود: متقاضیان از اول ژانویه تا 6 فوریه 2017 واجد شرایط درخواست خواهند بود. اگر تا 20 دسامبر نمی توانید برای مرحله بعدی از طریق صندوق بازنشستگی ورود به سیستم خدمات الکترونیکی به آدرس sabasrm.ir ، مرحله دوم برای این پروژه ، ثبت نام کنید.

به گفته مرتضی فرد ، سقف تعهدات بیمه درمانی بازنشستگی در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است. ما سخت تلاش می کنیم تا سال آینده پوشش بیمه خود را افزایش دهیم.

وی گفت: “علاوه بر تعهدات بیمه اضافی ، بازنشستگان با بیمه اضافی می توانند تا 500000 تن از خدمات آنلاین غربالگری داخلی را استفاده كنند.”

وی گفت: امیدواریم بتوانیم دارو را به بیماران خاص در کشور تحویل دهیم. ما طرحی را با همکاری بیمه ذوب در بخش دندانپزشکی تدوین کرده ایم که به زودی اعلام خواهد شد. “

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی با مشورت با فروشگاه زنجیره خوردگی آفوگ گفت: “ما همچنین یک طرح فنی و حرفه ای برای آموزش کودکان بازنشسته در دست اجرا داریم.” مرکز نوآوری صبا نیز برنامه ها و برنامه های متنوعی را در دستور کار دارد.

محمد باقیری نژاد مدیر صندوق بازنشستگی استانی کره جنوبی تعداد بازنشستگان این استان را 16 هزار و 516 نفر اعلام کرد و افزود: متوسط ​​حقوق بازنشستگان در کره جنوبی 5 میلیون و 580 هزار تن است. .

به گفته باگرینژاد ، امسال 8413 وام اساسی به دولت پرداخت شده است.

علاوه بر این ، میانگین سن بازنشستگان در این ایالت 63 سال است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی عمومی ، مسئولان انجمن ملی بازنشستگی خراسان جنوبی نیز نگرانی های خود را در این نشست ابراز داشتند. در این جلسه لزوم بررسی برخی قوانین بازنشستگی در قالب کمیته های ایالتی و اتحادیه های کارگری ، لزوم توجه به موضوعات زیست محیطی در اجرا و رشد کودکان بازنشسته ، تأخیر در کسر بازنشستگی و یکی از مهمترین نگرانی های بازنشستگان .

فتحولا شعبانی ، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی دولت ، همچنین به سوالات و نگرانی های بازنشستگان پاسخ داد.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا