استان ها

راه‌اندازی رشته فوریت‌های پزشکی در نی‌ریز پیگیری می‌شود

به گزارش خبرگزاری ناریز آنا ، سید محمد رضا رئیس سادات با رئیس مرکز اورژانس نریز دیدار و از همکاری مرکز اورژانس این دانشگاه با دانشگاه در برگزاری کنکور سراسری و آزمون های استخدامی قدردانی کرد.

وی افزود: “بدون همکاری سایر ارگان ها و م institutionsسسات ، ما نمی توانستیم آزمون های استخدامی منظم و کنکور سراسری را در دانشگاه انجام دهیم.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نریز از پیشنهاد رئیس مرکز اورژانس استقبال کرد و گفت: “ما مناطق مورد نیاز شهر ، به ویژه متخصصان پزشکی و خدمات فوریت های پزشکی را رصد خواهیم کرد. – آموزش های حرفه ای پزشکی را در زادگاه خود انجام دهند

نشست مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد نریز با رئیس و کارکنان مرکز اورژانس شهر

محمد حسنی کهیو ، رئیس مرکز اورژانس نریز ، از توجه مسئولان دانشگاه به کارکنان اتاق اورژانس تشکر کرد و گفت: “این امر به تعداد زیادی فارغ التحصیل فوریت های پزشکی در داخل و اطراف شهر نیاز دارد.” تا در تأیید و شروع این رشته ، به ویژه با داشتن مدرک کارشناسی مورد نیاز شهرستان ، اقدام موثری انجام دهد.

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی ناریز جلسه مشترکی با رئیس و کارکنان مرکز اورژانس شهرستان در محل ساختمان دفتر مرکز حوادث برگزار کرد.

پایان پیام / 4103/4062 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا