حوادث

حریق گسترده در یک سوله در بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش سوزی بزرگی در یک کارگاه دکوراسیون خودرو رخ داد.

سید جلال ملکی در مصاحبه ای با ISN گزارش داد که در ساعت 7:30 صبح امروز در بیست و پنجمین سرویس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران آتش سوزی بزرگی در یک کارگاه تزئین ماشین در خیابان آگادن در خیابان گافاری رخ داد. .

وی با بیان اینکه محل حادثه 40 طبقه و 40 طبقه است ادامه داد: البته این منطقه خارج از سازمان آتش نشانی تهران است اما سه ایستگاه آتش نشانی با کامیون و آب به محل حادثه اعزام شدند. مخازن

مالکی گفت: “این کارگاه تزئین ماشین بیشتر در زمینه نشیمن بود و چهار وسیله نقلیه جاده ای در طبقه همکف و برخی لوازم جانبی در محل وجود داشت.” در طبقه بالا چندین صندلی قرار داشت.

وی ادامه داد: با رسیدن نیروها ، هر سه طبقه کاملاً در آتش شعله ور شده بود و شعله های آتش از سه طرف در حال سوختن بود. این نگرانی وجود داشت که سقف حیاط در اثر گرما از بین برود و هنوز می توان بخشی از سقف را تخریب کرد.

وی افزود: “آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و در مرحله اول آتش را خاموش کردند تا از سرایت آن به کارگاه های مجاور جلوگیری کنند.”

وزیر گفت ، تاکنون هیچ گونه جراحت و جراحتی گزارش نشده است و افزود که آتش در حال خاموش شدن است. هکرها منطقه را ایمن نگه می دارند.

وی گفت: “روشن است که این حادثه خسارت زیادی وارد کرده است.” پس از عمل ، محل تحویل دستگاه های اجرای قانون خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا