اجتماعی

ضرورت تامین اعتبارات جمعیت هلال احمر از منابع پایدار

رئیس هلال احمر گفت: ما باید اعتبارات مناسب را از منابع پایدار تأمین و تخصیص دهیم ، با توجه به میزان پیش بینی شده و سطح پوشش و امداد رسانی به جمعیت هلال احمر در اثر بلایای طبیعی و غیر طبیعی.

به گزارش ISN ، مهدی ولی پو در جلسه ای با استاندار و نمایندگان رژیم ، کرمان ، راور ، بافت ، رابر و آرزوه گفتند: “ما نیاز به توسعه کمکها و مدرن سازی پرسنل خود در برابر بلایای کشور داریم.”

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر مسئولیت ها و مسئولیت های خود را در مواردی افزایش داده است که شامل تعهدات عمومی نیست ، گفت: “ما باید ناوگان حمل و نقل ، تجهیزات و انرژی خود را تقویت و نوسازی کنیم تا کاملاً برای امدادرسانی در کشور آماده باشیم.” ما کمک های بشردوستانه را در انبارهای سراسر کشور تقویت خواهیم کرد و این امر به تخصیص اعتبار نیاز دارد.

والپر ضمن قدردانی از حمایت و تمرکز اعضای شورای شورای اسلامی در مورد نگرانی های هلال احمر ، گفت: “ما برای حمایت از نجات مجلس شورای اسلامی در این زمینه ، در سراسر جهان ، به بودجه ای متناسب و متناسب با طراحی نیاز داریم. کشوری که طبق وعده ها و اقدامات بیان شده عمل می کند.

وی با بیان اینکه این سازمان به تعهدات حکمرانی خود در قبال جمعیت هلال احمر عمل می کند ، گفت: فعالیت های جمعیت هلال احمر دارای دو م componentsلفه است: پوشش دهی داوطلبانه و اداری ، بلایای طبیعی و غیر طبیعی در بخش مدیریت از طریق زیرساخت های ناجی. در صورت لزوم در داخل و خارج از کشور انجام می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین گفت: مهمترین اقداماتی که مردم هلال احمر از زمان زلزله فاجعه بار انجام داده اند ، توسعه و گسترش شناورهای نجات ، تشکیل تیم های امداد و نجات هوایی و مراقبت های پزشکی فوری بوده است. بود.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در زمینه امداد و نجات ، گفت: “کمتر از 4000 کارگر در سراسر کشور در دفاتر شعبه ، پایگاه های امداد و نجات و EOOs استخدام می شوند. آنها در مراکز کار می کنند و باید با توجه به وظایف و مأموریت هایشان افزایش یابد. “

وی گفت: طبق مطالعات اخیر ، سازمان هلال احمر و امداد برای تقویت و نوسازی کشتی های امدادی و تجهیزات ویژه به 14000 میلیارد اعتبار نیاز دارد.

در ادامه جلسه ، زینوند – فرماندار کرمان – با اشاره به بزرگی فاجعه در شهرستان کرمان گفت: تقویت قایق های نجات برای مردم هلال احمر مهم است.

وی خاطرنشان کرد: مردم هلال احمر استان کرمان از هواداران استان های هرمز و سیستان و بلوچ هستند و کرمان به دلیل وسعت و خطر یکی از مناطق خطرناک کشور است که باید انبارها و پناهگاه های جمعیت باشد. ماه سرخ برای داشتن پایگاه پشتیبانی و پشتیبانی قوی در شهرستان کرمان نیاز به تقویت و به روزرسانی دارد.

زینیوان گفت جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان گفت: “خلبان آموزش کشور در شهرستان کرمان آغاز می شود. ما در رسیدن به این مهم از خریدار پشتیبانی می کنیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، رهبر جمعیت هلال احمر برای سومین بار در سخنرانی خوش آمد گویی خود در شهرستان کرمان گفت: جمعیت هلال احمر در حد توان خود از جمعیت هلال احمر حمایت می کند تا در هنگام بروز بلایا دچار مشکل نشویم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا