استان ها

فولاد مبارکه، از گل به خودی‌های داخلی بی انگیزه می‌شود

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز اصفهان شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ارکان صنعت کشور است و مدتی مدیر عامل در لیست تحریم های اقتصادی سرکوبگرانه آمریکا قرار دارد که محدود به خودکفایی در محصولات با ارزش افزوده و صنعت فولاد کشور است. با این تحریم ها ، چند روز است که نمایندگان مجلس برای تحقیق در مورد این گروه رای می دهند که تا حدی منجر به ظهور رقبای فولاد مبارکه می شود. بگذارید به زبان بیایند.

شاید تنها دریچه ای که تولیدکنندگان محلی به صورت اصولی در آن باز می شوند ، تنها پنجره “انتقال زندگی ، نور و انرژی” به مقامات مسئول تولید داخلی باشد. دلیل این امر آنست که طبق دستورالعمل دیگری از سوی رهبری ، تولیدکنندگان ، تولیدکنندگان و تولیدکنندگان در راس موضوع مهم “تولید داخلی ، رونق اقتصادی و امنیت عمومی” هستند که یک میدان جنگ واقعی است.

فولاد مبارکه نه از تحریم بلکه از فشارهای داخلی رنج می برد

در همین رابطه ، رئیس اتاق صنعت ، معدن و تجارت ایران ، سید عبدالبهاب سهل آبادی گفت: خبرنگار دانا نیوز وی گفت: درست است که فشار خارجی ها چالش های زیادی را در صنعت به ویژه در صنعت فلز ایجاد کرده است ، اما واقعیت این است که صنعت ما با این مشکلات آماده است و اگر برخی خودکشی کنند عواقب آن غیرقابل برگشت است. شده است .

08

وی با وجود مشکلات ، تحریم ها و فشارهای مداوم گفت که جبهه صنعتی این کشور هنوز در مرحله ابتدایی است و فولاد مبارکه یکی از محصولات ، فروش و صادرات آن است. وی یک صنعتگر در کشور محسوب می شود و ما نباید این پیچیدگی عظیم و هدفمند را دست کم بگیریم و به دلیل سلیقه نقش دشمنان تیغ ​​دار را بازی کنیم.

سهل آبادی گفت: “ما دیدیم که صنعت ما در مدت زمان کوتاهی اقداماتی انجام داده است. بسیار دشوار و باورنکردنی است که حمایت از صنعت یک وضعیت برد-برد باشد. اگرچه مرزها به روی ما بسته شده است ، اما جنگنده های خط مقدم در جبهه اقتصادی هستند.

ما نمی توانیم صنعت فولاد را نادیده بگیریم

به دنبال آن حجت السلام احمد صالح ، نماینده مجلس شورای اسلامی خبرنگار دانا نیوز وی گفت: “یكی از بزرگترین پروژه ها در كشور تولید فولاد است و در همه صنایع از آن استفاده خواهد شد. ما نمی توانیم این صنعت مهم را نادیده بگیریم اما باید به رشد آن كمك كنیم.”

09

وی ادامه داد: “وقتی بازرگانان را به دلیل خودكفایی رد كنیم ، مجازات آغاز می شود ، كه در بسیاری از صنایع به ویژه در فولاد دیده می شود. خوشبختانه تحریم های دشمن باعث تقویت صنعت فولاد بیش از هر زمان دیگری شده است. » اما گاهی اوقات در شرایط فعلی کشور ، خود گل را بی فایده می دانیم.

حجت الاسلام گفت: “واضح است که اقدامات ترامپ خسارت بیشتری به بار آورده است و همه می دانند ترامپ به جایی نخواهد رفت ، اما سیاست ایالات متحده باید به عنوان یک سیاست تلقی شود.” و به نظر می رسد هیچ گشایشی برای ترامپ وجود ندارد.

دکمه بازگشت به بالا