اجتماعی

ضرورت آمادگی برای مواجهه با پیکهای بعدی کرونا / خطر عادی انگاری اوضاع و بازگشت به شرایط قبلی

بیست و پنجمین اردوگاه تهیه دارو و تجهیزات پزشکی صبح امروز با حضور وزیر بهداشت و اعضای این اردوگاه در وزارت بهداشت برگزار شد.

با توجه به ESA در ابتدای این جلسه که اعضای مرکز دارویی و تجهیزات پزشکی حضور داشتند ، دکتر سعید نمکی خواستار ادامه پروتکل های بهداشتی در همه مراسم ها و جشنواره ها شد. در حالی که سیستم مراقبت های بهداشتی تمام تلاش خود را می کند تا تعداد حوادث ساعتی و مرگ و میر را کاهش دهد ، اما قطعاً ما را به سطح طبیعی وبا می رساند.

اطلاعات وزارت بهداشت می افزاید: “انجام تشریفات و روش های مغایر با اقدامات بهداشتی ، نتایج خوب درمان و اپیدمی ها را به محراب می آورد. .

وزیر بهداشت گفت: موفقیت سیستم بهداشتی در تأمین داروهای لازم به مردم در سخت ترین شرایط به دلیل رویکرد مرکز مدیریت دارویی و تجهیزات پزشکی است.

وی همچنین بر نقش مهم مرکز تأمین دارویی و تجهیزات پزشکی در ادغام و مدیریت بخش تجهیزات دارویی و پزشکی ، بر اساس تولید داخلی و دانش دانشمندان محلی تأکید کرد.

ناماکی بر لزوم ایجاد تخت های بیمارستانی در دست ساخت و تسهیل مرحله بعدی کرونا و اختصاص بودجه لازم برای این منظور تأکید کرد.

پس از آن ، رئیس سازمان غذا و دارو ، دکتر محمد رضا شن ساز ، گزارشی را در مورد تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی و پزشکی ، واردات مواد اولیه و تولید داخلی ارائه داد.

دکتر پیمان عشگی ، رئیس آژانس ملی انتقال خون ، نیز گزارشی در مورد تهیه ، تولید و توزیع کیت های تشخیصی به گروه های خونی ارائه داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا