حوادث

تاکید بر مشخص شدن سهم دستگاه‌ها در وقوع سرقت/ ارتباط روشنایی و سرقت در معابر

سخنگوی ناجا اصرار داشت که باید نقش همه آژانس ها در سرقت مشخص و اعلام شود.

سردار مهدی هاجان در گفت وگو با دانا نیوز وی در مورد ادامه اردوگاه ضد سرقت گفت: “اردوگاه سرقت در ایالات متحده توسط مدیر اداره می شود و دبیر بخش منطقه ای است. ابزار و امکانات دیگری نیز در این اردوگاه وجود دارد ، زیرا سرقت واقعاً دلایل و دلایل زیادی دارد. این فقط پلیس نیست.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اگر چراغ های خیابان کم یا خاموش باشد ، قطعاً سرقت بیشتر می شود. ما به عنوان پلیس معترض هستیم ، اما تنها ما نیستیم. در این مثال ، اداره برق نقشی را ایفا می کند ، به همین دلیل ستاد ایالت توسط مدیر اداره می شود تا نهادها بتوانند در زمینه دفاع کار کنند.

وی گفت: “بسیاری از م institutionsسسات در سرقت نقش دارند و باید سهم آنها علنی شود.” قبلاً چنین نبود و تنها س questionال مربوط به سرقت از پلیس بود. اما اکنون تغییراتی ایجاد شده است و برای مثال در مورد سرقت ممکن است از شهردار س beال شود که چرا یک پارک خاص چراغ ندارد.

سخنگوی ناجا با تأکید بر اینکه چندین نهاد در این سرقت دست داشتند ، افزود: “این منطقه شامل می شود.” آیا نورپردازی محیطی و محیط ساکت و آرام یک فعالیت پلیس است؟ آیا مشکلات اقتصادی پلیس کار می کند؟ بنابراین ما باید نقش نهادهای مختلف ، از جمله پلیس را بپذیریم ، اما نهادهای دیگری نیز هستند که باید اقدام کنند.

وی گفت: “در اردوگاه ضد سرقت ، هدف ما هدایت روند به گونه ای است که قابل قدردانی باشد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا