حوادث

ضرورت تجهیز و شارژ انبارهای امدادی ساوه

دانا نیوز / مرکزی رئیس اجرایی جمعیت هلال احمر منطقه ماركازی بر لزوم تجهیز و شارژ انبارهای امدادی تأكید كرد.

آلرضا محمودودی روز پنجشنبه ، 16 ژانویه در حاشیه زمین لرزه ای به بزرگی 5.8 ریشتر در یکی از روستاهای ساوه به خبرنگاران گفت: “این روش با هدف ارزیابی جمعیت ماه قرمز و آمادگی کارگروه انجام می شود.” اداره بحران “ذخیره” تشکیل شد و این سازه به عنوان زلزله خارج از 1 ساعت و آخر هفته ها تفسیر شد.

وی یادآور شد که این زمین لرزه زمان و مکان را نمی داند: پس از اعلام این زلزله ، یک گروه ویژه مدیریت بحران توسط دفتر دولت تشکیل شد. یک اردوگاه امدادرسانی به زلزله در مدت کوتاهی ایجاد شد و کارگران و داوطلبان هلال احمر آماده مقابله با بحران بودند.

وی با بیان اینکه داوطلبان جمعیت شهرستان در آن زمان در هر سه منطقه داوطلب ، جوانان و نجات دهنده زندگی حضور داشتند ، افزود: “نجاتگران و نجاتگران ویژه از همه مناطق امدادی مانند سیلاب ، آوارها و کوهها در حال حرکت بودند.”

وی با بیان اینکه ایران یکی از خطرناک ترین و در معرض خطرترین کشورهای جهان است ، افزود: استفاده از لجستیک و نیروی انسانی موجود برای مقابله با بلایای طبیعی در کشور ما امری مهم است و هر از چندگاهی باید این توانایی ها تقویت شود. تست و ارزیابی کنید.

وی با اشاره به کمبودها و زیرساخت های مورد نیاز در هلال احمر گفت: بورس به دلیل مشکلات اخیر در کشور کاهش یافته و کالاهای موجود را به دلیل عدم مطابقت با استانداردهای لازم ، برای پرداخت و اقدام مجهز کرده است.

وی با تأکید و تحلیل دلایل کمبود نیروهای داوطلب اضافی در این جنبش ، افزود که اعضای داوطلب بیشتری در سیستم داوطلبان ماه سرخ ثبت شده اند ، اما امروز تعداد داوطلبان در این جنبش کم است و دلایلی برای تحقیق وجود دارد. گرفتن.

به گفته ESN ، معاون هماهنگ كننده امور مدنی در ایالت ساوه ، وی علاوه بر كنترل بحران در شهر در مواقع بلایا و فجایع ، معاون رئیس جمهور 18 كشور و پایتخت نیز است.

مهدی الیاسی بر لزوم مدیریت به موقع برای کاهش تأثیرات زندگی و خسارات مادی تأکید کرد. مدیریت مشکلات تماس را دریافت کرده است.

شهر Savage به دلیل پتانسیل بالایی که در زمینه حوادث و بلایای طبیعی دارد مستعد زلزله است و فعالیت صنایعی مانند صنایع آسیب پذیر مستلزم آمادگی پرسنل مدیریت بحران است. خوشبختانه امروز شهر ساوه نتیجه قابل قبولی دارد. گرفته شده در اینجا

زمین لرزه ای به بزرگی 5.8 ریشتر با حضور نیروهای پلیس ، اورژانس ، آتش نشانی ، هلال احمر ، خدمات امدادی و ارائه دهندگان خدمات یکی از روستاهای شهر سو را لرزاند. عملیات نجات در منطقه جمعیت هلال احمر در شهر Sev انجام شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا