اجتماعی

حناچی: راهی به جز حرکت به سمت خودروی برقی نداریم

شهردار تهران فکر کرد که برای حمل و نقل مهم به تهران می رود.

با توجه به ESA پیروز حناچی که تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاون علمی رئیس جمهور را امضا کرد ، گفت: “روز خوبی برای تکمیل این یادداشت داریم زیرا تهران از نظر آلودگی هوا روز خوبی را سپری نکرده است.” منابع 13٪ برای اتومبیل ها ، 2.1٪ برای تاکسی ها ، بیش از 10٪ برای موتورسیکلت ها ، 1.8٪ برای وانت ها ، 4٪ برای مینی بوس ها است. 5.8٪ اتوبوس ها و کامیون های VAHED بیش از 15٪ آلودگی هوا را حمل می کنند که برابر با نسبت اتومبیل های سواری در موتورهای بنزینی کاربراتور است و بیشترین میزان این آلاینده ها مربوط به موتورهای کاربراتوری در شهر است. .

وی گفت: پاسخگویی اقتصادی بخش خصوصی یکی از مظاهر توافق امروز است.

وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی باتری های لیتیوم را برای موتورهای الکتریکی تأمین می کند ، گفت: “ما آماده منطقی سازی توسعه موتورهای الکتریکی در پایتخت تهران هستیم.” از آنجا که حذف هزینه بالای باتری از موتور باعث کاهش هزینه ها می شود ، در صورت حل مشکلات می توان به اتومبیل های برقی روی آورد.

حناچی درباره اهمیت اتومبیل های هوشمند گفت: این آینده ماست و در این شرایط چاره ای نداریم جز اینکه به سراغ اتومبیل های برقی برویم و میزان آلودگی در حال افزایش است و خساراتی که هر روز وارد می کنیم بیشتر می شود.

شهردار تهران ادامه داد: “امیدواریم در ماه فوریه و همزمان با راه اندازی راه آهن ملی مترو بر اساس صنعت حمل و نقل برق ، نمایشگاهی از اقدام داشته باشیم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا