حوادث

«حاشیه مشهد» منطقه هدف بنیاد مستضعفان می‌شود

رئیس بنیاد در دیدار با مدیر کراسن رضوی و مقامات سنت مشهد گفت که این بنیاد برای ساماندهی حومه مشهد آمده است. گرفتن.

E.S.A.A.E.A.E.A. به گزارش روابط عمومی بنیاد قربانیان ، سید پرویز فتا در جلسه ای برای ارزیابی اوضاع در حومه شهر مقدس ماشا پنجشنبه گذشته گفت: یک دیدار دو ساعته چند ساعت قبل از جلسه انجام شد. من در سواحل مشهد بودم و برخی از مراحل انجام شده در این مناطق را از نزدیک دنبال کردم. با این وجود ، علی رغم پیشرفت های صورت گرفته در این زمینه ها ، هنوز کارهای زیادی باید انجام شود.

وی گفت: “هنگامی که ما و همه مقامات به ساکنان مناطق کوچک نگاه می کنیم ، توجه به این نکته مهم است که امام چمینی علی رغم اینکه در حومه شهر زندگی می کند ، فردی محترم و باارزش است که در جریان انقلاب و طی 8 سال انقلاب دستگیر شده اند.” آنها در فصل مقدس همیشه در میدان بوده اند. بنابراین ، باید بدانیم که ساکنان این مناطق در واقع هسته اصلی نظام و انقلاب هستند.

فتح گفت: “متأسفانه ، در خدمت به این عزیزان نقاط ضعفی وجود دارد.” اما باید بدانیم آنچه این افراد از سیستم و مقامات انتظار دارند آنقدر نیست كه كشور نتواند آنها را بدست آورد.

به گفته رئیس بنیاد قربانیان ، کمبود زمین در این مناطق یکی از مهمترین موضوعاتی است که ساکنان مشهد مقدس با آن روبرو هستند و افزود: آستان قدس صاحب زمینی در این مناطق است و خوشبختانه توسط مسئولان و Asast جهت بهبود این خدمات برای عموم مردم راه اندازی شده است.

این بنیاد با اعلام آمادگی برای واگذاری بخشی از زمینهای این مناطق گفت: “ما در جلسه امروز كه همه مقامات درگیر در هماهنگی اوضاع منطقه حضور داشتند اعلام كردیم كه بنیاد مقداری زمین برای نیازمندان آماده كرده است.” این صلاحیت را دارد که حومه این مناطق را برای خدمت به ساکنان این محله ها و تأمین هزینه های این پروژه تحویل دهد.

وی با بیان اینکه ما پیشنهاد داده ایم که بنیاد قربانیان باید در برنامه کلی ساماندهی منطقه نقش داشته باشند ، گفت: بر این اساس تصمیم گرفته شد که بنیاد قربانیان برای کمک به ساماندهی این مناطق از منطقه استفاده کند. در مورد آن فکر کنید

با اشاره به سرمایه گذاری بنیاد قربانیان در ایالت چاراسان رضوی ، بنیاد قربانیان در صنعت ، کشاورزی ، تولید ، پروژه های توسعه و غیره سرمایه گذاری کرده است. حدود 2500 تا 3000 میلیارد تن سنگ آهن در معدن کافه سنگان سرمایه گذاری شده است و امروز بیش از 86 درصد رشد فیزیکی دارد و امیدواریم مرحله اول تا پایان سال افتتاح شود.

وی افزود: علاوه بر این سرمایه گذاری ها ، بنیاد قربانیان اقدامات قابل توجهی را برای اجرای پروژه وام دهی منطقه کراران رضوی انجام داده است که از ابتدای تأسیس آن تاکنون 93 میلیارد تن گوجه فرنگی برای حمایت از افراد ضعیف و آسیب پذیر فراهم کرده است. این کمک توسط کمیته امداد ، بهزیستی ، سپاه ، بسیج ، گروههای جهادی و مردم در این منطقه توزیع شد.

فاتح خاطرنشان کرد: در این سفر 500000 تن 15000 بسته زندگی در بین مردم فقیر در ایالت کراسان رضوی توزیع می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا