اجتماعی

شهردار تهران: در روزهای کرونا باید به فکر معیشت مردم بود

شهردار تهران گفت: “در بودجه 1400 ، ما تلاش می کنیم انعطاف بیشتری داشته باشیم و بر اقتصاد و ظرفیت محلی تمرکز کنیم.” جمعه بازار پروانه یکی از این کشورها است و دولت برنامه ای ندارد.

“من و آقای چورا – وزیر راه وقت – زمان زلزله را به یاد می آوریم. من مجروحان را به مرکز درمانی در سالن فرودگاه اعزام کردم.

وی افزود: “تپه های عباسی” مکان های بسیار مهمی هستند و خاطره زنده بنام اتابکی نقش مهمی در سازماندهی این مجموعه داشت.

حناچی با استناد به همه گیری وبا در کشور گفت: “در این زمان ، دستمزد روزانه به اقتصاد آسیب می رساند و ما بر این واقعیت متمرکز شده ایم که در بودجه 1400 ، این بحران اقتصادی 30٪ از مردم را تحت پوشش خود قرار داده است. احساسی خواهد بود بنابراین ما سعی می کنیم در بودجه 1400 انعطاف پذیرتر باشیم و اقتصاد محلی و ظرفیت محلی را مورد توجه قرار دهیم. پروانه یکی از موضوعاتی است که جامعه بازار برای دولت و دولت برنامه ریزی نمی کند.

وی گفت این احتمالاً مورد علاقه خود او بوده و مردم بخشی از وقت خود را در این بازار می گذرانند. این بازار با ظرفیت محدود تأسیس شد.

حناجی با اشاره به بسته شدن راهرو پروانه گفت: شرایط شریانی تحت تأثیر این رویداد قرار گرفت. از طرف دیگر ، اگر می خواستیم پارکینگ را به پلاسکو اختصاص دهیم ، باید دوباره ساخته می شد. توافقاتی برای تقویت پارکینگ پروانه حاصل شد ، اما به دلیل شرایط ، فضای داخلی زیادی پیدا نکردیم. نکات زیادی به صاحبان این مشاغل گفته شد ، اما در پایان تپه های عباسی پذیرفته شدند. زمانی که من در تهران بودم بسیاری از مکان ها توانایی این کار را داشتند و امیدوارم تاج پایان یابد.

وی ادامه داد: خیابان لشکر آباد اهواز به یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تبدیل شده است و در زمان جنگ کسی جرات رفتن به آنجا را ندارد. این دیدگاه بدان معنی است که توانمند سازی اقتصادی به معنای پیچیدگی کم و بهره وری بالا و همچنین اقتصاد کشور است.

سرانجام ، شهردار تهران گفت كه بازار جمعه نیز همین است ، كه می توان از سایر نقاط تهران بدون شرایط شریانی استفاده مجدد كرد.

در پایان این مراسم ، پیروز حناچی ، شهردار تهران ، به همراهی چندین معاون شهردار و چندین شورای شهر ، جمعه از بازار پروانه بازدید کرد.

سرزمین های عباسی میزبان ساکنان جمعه بازار پروانه بود

از این پس بازار پروانه با حمایت شهرداری تهران در عباسید برگزار می شود.

طبق گزارش دانا نیوز براساس وب سایت این شهر ، سید محمد حسین حجازی – مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد – روز جمعه گفت که زمین های عباس آباد دارای مسئولیت مدنی و اجتماعی در مدیریت جدید شهر تهران است. آقای حناچی توانسته است این حمایت را در کشورهای در حال توسعه ایجاد کند.

وی گفت: “افتتاح بازار پروانه در روز جمعه بسیار نگران کننده بود و ما سعی کرده ایم با فضای حمایت از تجارت و چشم انداز جدیدی از بازار هنر ، این بازار را به مکانی برای مشاغل کوچک تبدیل کنیم.” ، بیایید اینجا آماده شویم البته ، نه تنها همه این بخشهای آسیب دیده جامعه در اینجا فعالیت می کنند ، بلکه ما هنرمندانی داریم که به این جمعه بازار علاقه مند هستند تجهیزات خود را توزیع کرده و به مشتریان خود برسانند.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد افزود: “هنگامی که این ایده توسط مدیریت شهری به ما ارائه شد ، ما از نمایندگان جمعه جمعه دعوت کردیم تا از این مکان بازدید کنند و در نهایت تصمیم گرفته شد که یک باغ هنری به این دوستان اهدا شود.

از امام سید اسماعیل تا کوه های آبادان

مسجد احمد جمعه در مراسم بازگشایی بازار پروانه وی گفت: زمانی که او در قلب تهران بود جایی بود به نام امامزاده اسماعیل که در آن کالاهای باستانی ایران خریداری و فروخته می شد و امروز قدیمی ترین چیز در تهران همان دروازه است. در اطراف آن میدانی به نام میدان سید اسماعیل وجود داشت که یک محوطه باستانی با مجموعه بی نظیری از آثار هنری بود. به عنوان مثال ، کسی از وسایل زیبای خانه چیزی می داد و برخی دیگر آن را به چیز دیگری تبدیل می کردند و کار هنری را انجام می دادند و به پایان می رساندند ، بنابراین هنرهای مختلط ارائه می دادند.

وی افزود: هنرمندان در آنجا شباهت هایی را نشان داده اند و این روند همچنان ادامه دارد كه فضاهایی را برای این آثار در خیابان منچه ایجاد كرده است.

وی با اشاره به بازار پاساژ پروانه در روز جمعه گفت: “ما باید پاساژ پاربانه را به حرکتی به نام پروانه تبدیل کنیم و موسسه ای با این نام ایجاد کنیم.” آن مغازه های حلقه فروشی و نی فروشی های اطراف راهرو پروانه را نیز می توان مرتب کرد.

سرانجام ، وی گفت: “اتفاق بزرگی در راهرو پروانه رخ داده است و هنرمندان ما هنری با کیفیت و قابل فروش ارائه داده اند.” ما می توانیم این را به نهادی برای حمایت از هنرهای ملی در شهر تبدیل کنیم.

1200 نفر در جمعه بازار پروانه فعال هستند

جمعه فعال جمعه بازار پروانه شرناز سالاری وی روز جمعه در مراسم افتتاحیه بازار پروانه گفت: آنها بعداً برای سازماندهی به پارکینگ ناصر کاسرو نقل مکان کردند. .د

وی افزود پارکینگ در روز جمعه ، بیستمین سالگرد پارکینگ مجوز گرفت. این جمعه این بازار با حضور هنرمندان و کارآفرینان فعال بود و 1200 نفر کار و هنر خود را در آنجا ارائه دادند. با این رویداد ، هنر در این بازار احیا شده است.

سالاری ادامه داد: “همه طرفداران این بازار ضعیف نبودند ، اما افرادی بودند که می توانستند. این واقعاً بستری برای تحویل کالاهای خود بود. بازار جمعه به دلیل داستان پردازی و در مواردی شرایط سخت اقتصادی تعطیل است.همانطور که همه می دانیم در این شرایط اقتصادی با تلاش های شهرداری تهران و اعضای شورای شهر ، فعالان بازار جمعه تحت فشار قرار گرفتند. بزرگان ، با کمک شما ، امیدوارم بتوانیم پروانه را در اینجا پیدا کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا