حوادث

انتشار فرم های استخدامی آتش نشانان تا پایان دی/ امکان ثبت‌نام زنان در آزمون

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد که فرم های آزمایشی آتش نشانان زن و مرد را تا پایان ژانویه منتشر می کند.

مهدی داوری در گفت وگو با دانا نیوز وی در مورد نتایج مطالعات مربوط به استخدام آتش نشانان زن گفت: این روند ادامه دارد و همانطور که گفتیم فرم های اشتغال مناسب برای خانم ها و آقایان منتشر می شود. هرکسی که بخواهد می تواند فرم ها را پر کرده و برای سازمان ارسال کند.

داوطلبان پس از ارسال فرم باید در آزمونهای چند سطح سازمان شرکت کنند و پس از آن دانش آموزانی که پذیرفته می شوند وارد مراحل آموزشی می شوند.

داوری افزود: اقدامات اداری در حال اتمام است و این فرم ها به زودی منتشر می شود.

از طرف خود مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: “سن لازم برای زن و مرد تعریف شده است که در آگهی استخدام تبلیغ می شود و ما دیده ایم که سن حدود سه سال است.”

وی ادامه داد: “هر دو تیم مردان و زنان دارای آزمون های علمی ، ورزشی و روانشناختی هستند که باید برای ارزیابی صلاحیت هر دو نفر از عوامل جسمی و آتش نشانی انجام شود.

قاضی همچنین در مورد ساعات کار آتش نشانان زن تحت تحقیق اظهار داشت: اما اکنون آنها زمان کوتاهی برای شروع دارند. ” یعنی طبق برآوردهای فعلی ، ساعات شیفت کاری آنها در حال حاضر کوتاه تر است ، اما نحوه کار آنها مشابه مردان آتش نشانی است.

وی افزود: فکر می کنم فرم های ثبت نام قبل از پایان ماه منتشر شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا