حوادث

آمادگی ۱۴۰ هزار تخت در ۲۷۴۷ مرکز مراقبت سلامت

رئیس پروژه شهید سلیمانانی با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در این اردوگاه گفت: 140 هزار تخت در 2747 مرکز بهداشتی درمانی در اختیار افراد مبتلا به ویروس کرونا قرار گرفته است.

به گزارش ISN ، دکتر پیر حسین حسین کولیوند در ابتدای این دیدار مردم ایران سالروز شهادت شهدا را تسلیت گفتند.شهید قاسم سلیمانانی: “انشالله می توانیم به احترام خون این شهید بزرگوار خدمات مهمی به همه مردم خود ارائه دهیم.” یکی از اهداف برنامه شهید حاج قاسم سلیمانی تقویت اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی است ، در حالی که هدف دوم شناسایی بیماری های فعال ، جداسازی بیماران و انجام غربالگری سریع افراد مرتبط با آنها است.

وی افزود: “آموزش ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اهداف خوبی برای این پروژه است و در نهایت از افراد مسن ، آسیب پذیر ، زنان باردار یا گروه های آسیب پذیر محافظت می شود.” اعلام خردمندانه و هدفمند تحریم ها که از سوی فرمانداران ، مدیران و وزارت کشور جدی گرفته می شود ، همچنین با هدف تقویت روند درمان و کاهش تعداد بیماران بیمارستانی و در نهایت کاهش تعداد بیماران انجام شد.

کولوان با استناد به فعالیت های سه گروه پشتیبانی ، مراقبت و نظارت ، گفت: «جامعه پزشکی فعالانه و فعالانه فعالیت های خود را زیر نظر دارد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه گامی مثبت در کاهش تعداد مرگ و میرها و بیماری ها است ، گفت: “ما پیش بینی کرده ایم که میزان مرگ و میر در ماه اول 10 درصد کاهش یابد.” خوشبختانه شاهد کاهش 60 درصدی این آمار و کاهش 75 درصدی مراقبت های بیمارستانی هستیم.

وی افزود ، “در حال حاضر ، 140،000 تخت در 2747 مرکز بهداشتی در هتل ها ، هتل ها و خوابگاه ها در سراسر کشور وجود دارد.

طبق آژانس ملی مدیریت اضطراری (NEMA) ، قربانیان از طریق شبکه های بهداشتی و مراکز بهداشتی کامل به مراکز بهداشتی معرفی شدند و در آنجا به آنها آموزش های لازم داده شد و امکانات لازم فراهم شد. . در صورت نیاز به درمان با آمبولانس به بیمارستان منتقل خواهید شد.

وی بر لزوم ارائه گزارش های روزانه در مورد این مشکل تأکید کرد. مراکز بهداشتی درمانی می خواهند هزینه کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا