استان ها

امدادرسانی عوامل امدادی هلال احمر در محورهای کوهستانی سیاهکل به دیلمان

به گزارش خبرگزاری گیلان بور ، مدیرکل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: به دنبال پیش بینی اخیر سازمان هواشناسی در مورد برف و باران در برخی مناطق کوهستانی ، جمعیت هلال احمر منطقه ای آمادگی کامل برای بارش برف و باران اخیر در گیلا را دارد. و جمعیت هلال احمر شهرستان گیلان در حالت آماده باش بالایی قرار دارد.

گیلامی به تلاش های امدادی هلال احمر در برخی از مناطق کوه های گیلان اشاره کرد. شما اقدامات لازم را انجام داده اید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیوم با بیان اینکه نمایندگان جمعیت هلال احمر به طور همزمان تأسیس شده اند ، گفت: جمعیت هلال احمر تعدادی از معاونان و کارمندان خود را برای بررسی و کنترل آمادگی و زیرساخت ها ، انبارها و مساعدت شعب تأسیس کرده است. این هماهنگی و نظارت بر اساس نجاتگران تجهیزات ، حداقل تا هفته آینده تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

با تماس 24 ساعته با 112 (ندای عماد) ، سیوش گولمی آماده دریافت گزارش از مردم است.

مدیرکل جمعیت هلال احمر استان گیلان بر لزوم توجه بیشتر به این هشدار تأکید کرد و گفت: میهن پرستان و فعالان باید به پلیس ، بزرگراه ها و جمعیت هلال احمر توجه بیشتری داشته و از مناطق کوهستانی عبور نکنند. باید ماشین خود را به زنجیر چرخ و سایر ویژگی های ایمنی مجهز کنید.

شایان ذکر است؛ 44 پایگاه و پست های نجات و شعبه هلال احمر در طرح زمستانی گولان فعال هستند و آماده خدمت به مردم استان هستند

11

56

233

1222

4333

دکمه بازگشت به بالا