بین الملل

عراق گذرگاه شلمچه را به روی مسافران بست

آژانس خبری عراق (WAA) گزارش داد دوحه المیاحی ، یکی از اعضای مرکز بحران بصره در جنوب عراق ، روز پنجشنبه گفت که اداره منطقه باسا به تازگی گذرگاه مرزی شلمچه به ایران را برای اجرای تصمیمات و توصیه های جدید برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، از بین برد.

وی افزود: “همه موارد خاص حذف شده است ، به ویژه مواردی که قبلا برای تحصیلات بهداشتی و تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته شده بودند.

المیاحی گفت: “در حال حاضر مورد خاصی برای هیچ گروهی وجود ندارد و سفر به طور كامل قطع شده و جاده به روی همه مسافران بسته شده است.”

در همان زمان ، وی گفت: “گذرگاه شما برای فعالیت های تجاری و اقدامات مستمر ، غیر محافظ و بهداشتی در روزهای هفته آزاد است.”

این اقدام روز سه شنبه در بصره توسط دولت عراق تصویب شد. دولت عراق روز سه شنبه قوانین جدیدی را برای جلوگیری از ورود شهروندان جدید از جمله ایران به هشت کشور از جمله ایران صادر کرد.

کابینه عراق سه شنبه شب گفت که کابینه اقدامات احتیاطی زیادی را برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید سریع و سریع انجام داده است.

شهروندان را به استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی و سایر وسایل ردیابی و جلوگیری و جلوگیری از سفر به انگلیس ، آفریقای جنوبی ، استرالیا ، دانمارک ، هلند ، بلژیک ، ایران ، ژاپن و هر کشور دیگری که توسط وزارت بهداشت در آینده تعیین شده است ، تشویق کنید. ورود یک قرنطینه 14 روزه – و اجازه ندادن شهروندان برای صحبت کردن به مدت دو هفته تا زمانی که تست تاج منفی باشد. کابینه عراق اقدامات پیشگیرانه ای را در برابر بیماری همه گیر تا زمان بررسی وضعیت بهداشت بین المللی و محلی انجام می دهد.

عراق به اندازه سایر کشورهای جهان در معرض وبا قرار دارد ، طبق آمار اخیر ، در مجموع 12744 نفر جان خود را از دست داده و 588803 نفر آلوده و 527 نفر آلوده شده اند. 1334 نفر پیشرفت کردند.

311311

دکمه بازگشت به بالا