اجتماعی

برنامه ریزی برای تامین گوشت و مرغ برای عید و ماه رمضان/ادامه جریان تأمین کالاهای اساسی و دارو

عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش ISN ، ایشا جهانگیری با تأکید بر لزوم رسیدگی و نظارت دقیق بر عرضه محصولات اساسی و داروها تا پایان سال اظهار داشت: روند تأمین کالاهای اساسی و داروها باید ادامه داشته باشد و این روند جدی گرفته شود. بنابراین مردم نباید نگران تهیه دارو و کالاهای اساسی باشند.

معاون اول رئیس جمهور به ما یادآوری کرد که طی هفت سال گذشته هیچ کمبود میوه ای برای عید نداشته ایم و مهم این است که با دقت برنامه ریزی کنیم تا تهدیدهایی در روزهای آخر سال جاری وجود نداشته باشد.

جهانگیری با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان در فروردین ماه سال آینده خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای روزهای آخر سال و شب عید باید از همین امروز عید و در ماه مبارک رمضان انجام شود. مانده را چک کنید.

وی همچنین از بانک مرکزی خواست در تأمین ارز مورد نیاز تمرکز کند تا مردم نگران تهیه داروی مورد نیاز خود نباشند.

در این جلسه وزرای جهاد ، کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت ، بهداشت ، درمان پزشکی و پزشکی ، رئیس سازمان غذا و دارو ، رئیس سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید ، رئیس تنظیم بازار و مدیرعامل اتاق بازرگانی دولت ایران حضور داشتند. وضعیت کنونی تأمین ارز داروها و کالاهای اساسی گزارش شده است و در سه ماه آخر سال تصمیمات مهمی برای تأمین کالاهای اساسی و داروها گرفته شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا