حوادث

ضرورت ایجاد مراکز درمانی ناجا بر اساس نیاز استان‌ها

فرمانده ناجا گفت: ظرفیت سازی نیروهای مسلح در بخشهای مختلف باعث جذب افراد جامعه می شود. .

به گزارش دانا نیوز ، سردار حسینی اشارات حضرت زینب (س) با حضور در یک کنفرانس ویدئویی با سران ، پزشکان ، پرستاران و کادر پزشکی 9 بیمارستان ناجا در بیمارستان 9 ناجا-در-ده تن ، روز تولد و روز پرستار را گرامی داشتند. به احترام امام راحل ، شهدا که هشت سال زیر پوشش روح القدس پنهان شده بودند ، گفتند: “حاج قاسم سلیمانی”. برای شاهزاده آرزوی زندگی طولانی و پر برکت داریم.

فرمانده نیروی انتظامی آزا ن به مناسبت روز استقلال با ولادت حضرت زینب (س): “از زمان شیوع ویروس معروف کرونا در کشور ، با ارائه خدمات به بیماران و پیشگامی در مراقبت های بهداشتی اولیه ، شاهد” مدافعان بهداشت “،” جنگ باران “بوده ایم. ” جامعه نقش دارد.

وی با اشاره به دستورات روز گذشته آستارتا و همزمان با روز رئیس پرستار گفت: “ما خداوند را برای چنین رهبر فرزانه ای شکر می کنیم که همیشه سپاسگزار خادمان اسلام و ملت ایران اسلامی بوده است.” کارهای حکیمانه معظم له همیشه نوری برای همه ما بوده است و امروز به لطف فرمانده کل قوا تصمیم گرفتیم تا با حضور در بیمارستان ناجا دره – A-Ten و کنفرانس ویدئویی با 9 بیمارستان ناجا از جامعه قدردانی کنیم. اعلان دارو ، پرستار ، کادر پزشکی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و “ما از فداکاری های ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قدردانی می کنیم.

فرمانده ناجاجا با اشاره به نقش آژانس های مسئول در جلوگیری از شیوع وبا گفت: “ما نقش بی بدیل جامعه پزشکی ، پرستاری و پزشکی را در حفظ بهداشت عمومی پس از شیوع وبا مشاهده و می بینیم.” در این بین ، نیروهای مسلح در کنار کادر پزشکی و پزشکی کشور قرار گرفته اند و مطمئناً هیچ تلاشی نخواهند کرد تا زمانی که ویروس کرونا با همدلی ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ریشه کن شود.

وی با اشاره به ظرفیت پزشکی ناجا ، شامل 9 بیمارستان پلیس ، کلینیک و … در سراسر کشور ، گفت: “همانطور که امروز انجام می دهیم ، شاهد تلاش بی وقفه نیروهای شاغل در بیمارستان ها و مراکز شبانه روز هستیم.” ما ناجا درمانگر و نسبتاً “مدافع سلامت” در این زمینه هستیم.

اشارتا با اشاره به آمار مشتری در مراکز درمانی و بیمارستان های ناجا گفت: “ما بدون ارائه نگرش سازمانی با ارائه خدمات به مراجعین و بیماران اقدامی انجام داده ایم و ظرفیت پزشکی ناجا تنها به خدمات پلیس و خانواده های آنها محدود نمی شود. این ادعا را تأیید می کند. من می خواهم از همه کارکنان شاغل در بیمارستانها و مراکز درمانی NJE در سراسر کشور ، که بار دیگر شاهد “ایثار” و “از خودگذشتگی” در روزهای مهم شیوع ویروس کرونا ، و همچنین بهداشت عمومی و بهداشت عمومی هستند ، تشکر کنم.

رئیس پلیس در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر لزوم تقویت تجهیزات بیمارستان ها و مراکز درمانی ناجا خاطرنشان کرد: در هر صورت سلامت کارکنان ناجا در اولویت است و بیشترین درخواست و به روزترین امکانات باید در اختیار کارکنان قرار گیرد. ، مراکز پزشکی ناجا باید از نظر تجهیزات بیشتر تقویت شوند تا روند خدمات و سطح رضایت انسان بهبود یابد.

به گفته اشتر ، مراکز دانشگاهی ناجا باید در زمینه دانش “ارجاع” شوند ، بیمارستان ها و مراکز اجرای قانون باید در میان “بهترین ها” قرار بگیرند و منحصر به فردترین افراد را استخدام و استخدام کنند. بودن.

وی نیروی پلیس را “نیروی امنیتی” توصیف کرد و گفت: نیروهایی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی ناژه کار می کنند جان خود را فدا می کنند تا از “ایمنی” و “سلامتی” مردم و جامعه محافظت کنند. من همچنین از تلاشهای فردی آنها قدردانی می کنم. من یکی از کسانی هستم که دوستشان دارم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، پیش از آغاز سخنرانی سردار “حسینی آشر” ؛ سردار رئیس پلیس دکتر “محمد رضا حسنی” – معاون فرمانده بهداد – از مهمترین اقدامات انجام شده گزارش داد و برخی از پرستاران نظرات خود را از طرف سایر بیمارستانهای ناجا بیان کردند. در این جلسه از برخی پرستاران بیمارستان ناجا ولی ده با اهدا by حصیر و هدایا تقدیر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا